×

Roksana Węgiel pokazała obraźliwy gest. Wiedziała, co pokazuje?

Roksana Węgiel pokazała obraźliwy gest, chichocząc u boku Cleo. Nastolatka próbuje się odciąć od metki „zwyciężczyni Eurowizji Junior”, ale skutki są różne. Tym razem młoda wokalistka zaliczyła niezłą wpadkę!

Roxie w nowym klipie Cleo

Teledysk do piosenki „Kocham” ma szansę na to, by stać się hitem. O klipie zrobiło się głośno ze względu na młode gwiazdki, które Cleo zaprosiła do współpracy. Najpierw pojawiła się informacja, że w klipie wystąpi Wersow, a potem Cleo zdradziła, że pojawi się w nim również Roksana Węgiel. 4 lutego na YouTube pojawiła się zapowiedź wideo z jej udziałem.

Roksana Węgiel stara się zerwać z wizerunkiem słodkiej dziewczynki, która wygrała konkurs dla dzieci. Stała się nie tylko wokalistką, ale i influencerką, którą stara się naśladować wiele nastolatek. Dlatego taka wpadka nie mogła przejść bez echa.

Roksana Węgiel pokazała obraźliwy gest

We wtorek na Instagramie pojawiło się zdjęcie promujące nowy teledysk Cleo. Jest słodko, różowo i radośnie. Panie uśmiechają się, pozując w cukierkowych ubraniach. Tym większą uwagę przyciąga gest, jaki nastoletnia piosenkarka wykonała na zdjęciu.

Cleo pokazała gest Victorii (zwycięstwa), a Roksana najwyraźniej chciała naśladować starszą koleżankę po fachu. Co prawda ułożyła palce w kształt litery „V”, ale… pokazała przy tym grzbiet dłoni. Roksana wykonała tym samym gest nazywany „odwróconą Victorią”, powszechnie uważany za obraźliwy. Gest ten wywodzi się jeszcze z czasów Wojny Stuletniej. Do dzisiaj w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie czy Indiach, postrzega się go podobnie, jak pokazanie środkowego palca. „Odwrócona Victoria” w zestawieniu z landrynkową oprawą zdjęcia, dała dość komiczny efekt.

Czy Roksi pokazała wulgarny gest celowo? Raczej nie, po prostu zamiast naśladować Cleo, stała się jej lustrzanym odbiciem. Ale nad zdjęciem z pewnością czuwało wiele dorosłych osób. Ciężko zrozumieć, dlaczego żadna z nich w porę nie zareagowała i nie uchroniła nastolatki przed taką wpadką.

Za to wulgarny gest w wykonaniu młodej wokalistki od razu wychwycili internauci. Cóż, przynajmniej zdjęcie, a więc i sam teledysk Cleo, nabrały rozgłosu.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij