×

SMS-y od Eweliny Martyniuk do teściowej są poruszające. „Nie wybaczę Danielowi”

SMS-y od Eweliny Martyniuk. Była żona syna gwiazdy disco polo ma żal do rodziców Daniela Martyniuka o to, jak wygląda jej życie i dlatego planuje powrócić do nazwiska panieńskiego. Danuta Martyniuk upubliczniła treść mocnych SMS-ów od byłej synowej.

Głośny rozwód Martyniuków

Perypetie życiowe rodziny Martyniuków to najlepszy dowód na to, że stosunki rodzinne mogą ulec diametralnej zmianie nawet na przestrzeni kilku dni. Niedawno Danuta Martyniuk mówiła o nowej kobiecie syna, która nigdy jej synowej nie zastąpi. Mówiła o tym, jak dobre są stosunki pomiędzy ich rodziną, a Eweliną. Wspominała nawet, że bardzo chciałaby, aby Daniel do niej wrócił i przestał spotykać się z Faustyną, ponieważ romans z nią ma na niego zły wpływ.

Niestety pomimo nadziei Danuty Martyniuk, Daniel i Ewelina rozstali się, a 21 września otrzymali rozwód. Sąd Okręgowy w Białymstoku przyznał opiekę nad półtoraroczną Laurą matce dziewczynki. Danielowi Martyniukowi zasądzono obowiązek płacenia alimentów w wysokości 3 200 złotych, z czego 2 000 zł na poczet jego byłej żony i 1 200 zł na potrzeby córki.

W sądzie Danielowi towarzyszyła jego matka, Danuta. Kobieta niejednokrotnie przyznawała, że zdaje sobie sprawę, że jej syn sporo nagrzeszył, ale i tak staje w jego obronie. Po zakończeniu rozprawy Danuta Martyniuk ku zaskoczeniu wszystkich zaczęła wylewać swoje żale przed reporterami Pudelka. Stwierdziła, że postawa Eweliny bardzo ją zawiodła.

Chciała na kasę się załapać? G**niara zas*ana

szokujące SMS-y od Eweliny Martyniuk
Instagram

SMS-y od Eweliny Martyniuk

Danuta Martyniuk twierdzi, że jeszcze przed rozprawą rozwodową syna dostała od byłej synowej bardzo długi SMS, w którym Ewelina określiła, jak wyobraża sobie dalsze stosunki z rodziną Martyniuków. Kobieta poprosiła, aby Martyniukowie przestali opowiadać w mediach o niej i jej córce, ponieważ źle wpływa to na nie obie.

Ewelina nie ukrywa również żalu z powodu tego, że matka Daniela doskonale wiedziała o spotkaniach Daniela z Faustyną. W związku z tym, pragnie ograniczenia kontaktów dziadków z wnuczką.

Treść SMS-a jest następująca:

Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie. Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną. Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę. Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak Wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki? Nie będę tego dłużej tolerować i dla dobra Laury proszę Was, abyście powstrzymali się od jakichkolwiek wypowiedzi w mediach na temat mój i Laury. Tak, jakbyśmy nie istniały…

Ewelina Martyniuk napisała w wiadomości, że nazwisko Martyniuk coraz bardziej jej przeszkadza i dlatego wkrótce zamierza je zmienić.

Wierzę, że niebawem pozbędziemy się nazwiska, które jest dla nas olbrzymim ciężarem i wypominaniem. Daniel nie jest godny być ani moim mężem, ani na pewno ojcem mojej kochanej córeczki. Nie jest i nie będzie przykładem, dlatego chcę jak najszybciej, aby zniknął z naszego życia.

szokujące smsy od Eweliny Martyniuk 2
Twitter

Czy to szantaż?

Ewelina wspomniała, że martwi się, jak będzie wyglądało jej życie po rozwodzie. Zaznaczyła, że jeśli Martyniukowie nie spełnią jej próśb, to ujawni dotąd nieznane fakty na temat rodziny.

Boję się o życie Laury i swoje. Boję się o zdrowie rodziców, którym serce pęka patrząc na to, co wyprawia Daniel i co dowiadują się z gazet, co mówicie. Po ostatnich doniesieniach medialnych czujemy się wszyscy oszukani i straciliśmy zaufanie do Was. Nie oczekuję przeprosin, bo one nic nie zmienią. W przyszłości zastanowię się w jakiej formie będą możliwe Wasze kontakty z Laurą, które na ten moment chcę ograniczyć, gdyż zbyt wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście i nie mogę zrozumieć, dlaczego mnie tak traktujecie. Nie pozwolę, abym ani ja ani Laura była używana do naprawiania Waszego wizerunku, zepsutego przez Waszego syna Daniela. Jeżeli przeczytam, że obrażacie mnie i mówicie kłamstwa, będę dementować oficjalnie. Dość tych kłamstw i obłudy. Dość wstydu i stresu. Nie pozwolę siebie obrażać i niszczyć życia mi i Lali. Dość już przykrości i wylanych łez. Chcę, aby Laura wychowała się w spokoju i zrobię wszystko, aby tego zaznała. Jeżeli chcecie uczestniczyć w życiu Laury, to zadbajcie o to zgodnie z moją prośbą…

Ewelina oświadczyła, że związek z Danielem to już zamknięty rozdział i nigdy nie wybaczy mu jego postępowania.

Nie wybaczę Danielowi. Za dużo się wydarzyło i zostało powiedziane. Nie zmienię zdania i chcę, żeby Daniel zniknął z naszego życia jak najszybciej, bo go tak bardzo nienawidzę za to wszystko, co mi zrobił i Lali.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij