×

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Szlaban przebił na wylot kierowcę samochodu

Śmiertelny wypadek w Warszawie: nocą z 30 na 31 sierpnia kierowca samochodu osobowego wjechał w szlaban drogowy. Niestety, zapora przebiła mężczyzną na wylot. Jego życia nie udało się uratować.

Śmiertelny wypadek w Warszawie

Tragedia rozegrała się przy ul. Arkuszowej na warszawskich Bielanach, po godz. 1:00 w nocy z 30 na 31 sierpnia. Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że mężczyzna kierujący samochodem osobowym wyjeżdżał z terenu firmy samochodowej, która się na terenie Radiowa. Właśnie wtedy doszło do makabrycznego zdarzenia. Mężczyzna najechał na szlaban, który przebił kierującego na wylot. Te doniesienia potwierdzili strażacy, którzy zjawili się na miejscu zdarzenia.

Samochód osobowy uderzył w szlaban, który przebił kierującego

– przekazał w „SE” Robert Dziubak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy.

Sprawą zajęli się śledczy

Mężczyznę zdołano ewakuować z samochodu do karetki. Chociaż szybko udzielono mu pomocy, kierowca nie przeżył. Jak doszło do takiego nieszczęścia?

Odpowiedź na to pytanie spróbują znaleźć śledczy. Póki co warszawscy policjanci nie mogą rozmawiać o szczegółach tego zdarzenia. Trwają czynności, których celem jest ustalenie okoliczności tragicznego wypadku.

Przypomnijmy: 29 sierpnia o godz. 4:45 w doszło do innego poważnego wypadku. W miejscowości Stare Pole dachował samochód dostawczy. Z informacji przekazanych przez malbork.naszemiasto.pl wynika, że w pewnym momencie koła samochodu zahaczyły o pobocze. Kierujący pojazdem próbował wymanewrować busa na drogę, ale stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Tam auto dachowało. W wyniku zdarzenia rannych zostało dziewięć osób, w tym kierowca.

Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować