×

Śmierć Kasi Lenhardt. Sekcja zwłok ma wyjaśnić prawdziwą przyczynę jej zgonu

Śmierć Kasi Lenhardt. Niemieckie media informują, że ciało byłej partnerki piłkarza Jerome’a Boatenga zostanie poddane sekcji zwłok. Pojawiły się nowe okoliczności w sprawie nagłego zgonu modelki.

Śmierć Kasi Lenhardt

Wiadomość o samobójczej śmierci Kasi Lenhardt obiegła media kilkanaście dni temu. Piękna 25-letnia modelka zmarła w dniu 6. urodzin synka, tydzień po rozstaniu z popularnym piłkarzem Bayernu Monachium.

Ta sprawa odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. Niemieckie media piszą o niej niemal codziennie. Kasia była popularna nie tylko ze względu na związek z piłkarzem. Robiła karierę w świecie modelingu, a w niemieckim „Top Model” zajęła czwarte miejsce.

Według Bilda polska modelka w momencie rozstania z piłkarzem zobowiązała się do tego, że nie będzie ujawniać szczegółów na temat swojego związku. Kasia znalazła się nie tylko pod obstrzałem tabloidów, ale też znajomych i fanów piłkarza. Chociaż ten zdecydowanie do świętych nie należał i zdradzał modelkę, to na Kasię wylała się fala hejtu. 25-latka sobie z tym nie radziła.

Czy śmierć młodej Polki była aktem desperacji?

Sprawą zajęła się berlińska prokuratura

Jak się okazuje, sprawa jest jeszcze bardziej złożona, niż myślano. Niemieckie media informują, że pojawiły się nowe okoliczności, a sprawę śmierci Kasi Lenhardt zbada prokuratura w Berlinie. Zostanie wykonana sekcja zwłok modelki, o czym informuje serwis Promiflash.

Jednak prokuratura nie ujawnia na razie szczegółowych informacji.

W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, prokuratura w Berlinie rozpocznie śledztwo

– poinformowano.

Kasia pozostawiła pogrążonych w żalu bliskich, w tym 6-letniego synka, który dopytuje o to, gdzie jest mama. Matka nieżyjącej modelki poprosiła media, by nie publikowały niesprawdzonych informacji o jej córce.

Proszę w imieniu mojej córki, żeby nie publikować niczego bez wcześniejszego wyjaśnienia

– napisała.

Fotografie: https://twitter.com/NowlSport/status/1359479858200477705/photo/1Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij