×

Synek Kasi Lenhardt nie wie o jej śmierci? Modelka zmarła w dniu jego 6. urodzin

Synek Kasi Lenhardt nie wie o jej śmierci? Mama zmarłej modelki zamieściła wzruszający wpis, z którego wynika, że mały Noan nie może pogodzić się z nieobecnością mamy… wciąż pyta: „Gdzie jesteś?!”

Nowe fakty w sprawie śmierci modelki

9 lutego Kasię Lenhardt znaleziono martwą w mieszkaniu w Berlinie. Tydzień wcześniej polska modelka rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem. Polska modelka miała zaledwie 25 lat i wychowywała 6-letniego synka.

Z Boatengiem spotykali się od ponad roku. Piłkarz zostawił dla Kasi swoją partnerkę. Na początku ich związek wydawał się sielanką – znany piłkarz i piękna modelka u jego boku. Ale szybko okazało się, że parze daleko było do ideału. Niemieckie tabloidy rozpisywały się o kolejnych kłótniach piłkarza i modelki. Po rozstaniu rozpoczęło się publiczne pranie brudów. Kasia musiała się zmierzyć z falą hejtu, którego nie szczędzili jej fani Boatenga i jego przyjaciele. Sam piłkarz oskarżał modelkę m.in. o nadużywanie alkoholu i szantaże.

Po śmierci Kasi Lenhardt jej znajoma -modelka Playboya Melissa Howe zdradziła, że to Boateng miał wiele na sumieniu. Chociaż miał żonę, zachowywał się jak singiel. Nie dochowywał wierności kobietom i miał zdradzać także polską modelkę.

Znany piłkarz widać może pozwolić sobie na więcej, ponieważ mimo jego zachowania, to na Kasię spadła fala krytyki. Znajomi Lenhardt w mediach społecznościowych piszą, że „zabił ją hejt”. Tego samego zdania jest mama modelki.

Synek Kasi Lenhardt nie wie o jej śmierci

Śmierć Kasi odbiła się szerokim echem w polskich i niemieckich mediach. Jednak to najbliższa rodzina modelki musi się zmierzyć ze stratą…

Lenhardt samobójstwo popełniła w dniu urodzin swojego 6-letniego synka.

Najcięższe dni są już za nami, a przed nami jest jeszcze wiele trudnych.

– napisała na Instagramie mama modelki – Adrianna.

Noan bardzo tęskni za mamą. 6-latek do tej pory nie zdaje sobie sprawy z tego, co się stało. Mama Kasi Lenhardt opublikowała na Instagramie poruszający wpis…

Mamo gdzie jesteś? Chcę iść do mojej mamy

– napisała i dodała zdjęcia chłopca, przytulonego do matki.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować