×

Śmierć Chady jest owiana tajemnicą. Niektórzy twierdzą, że próbował się zabić, inni przeciwnie…

O śmierci jednego z najbardziej znanych polskich raperów, Chady, pisaliśmy kilka dni temu. Do tej bardzo smutnej sprawy na swoim facebookowym profilu odniósł się Donatan, znany producent muzyczny, który niejednokrotnie współpracował z Tomkiem. Ujawnił pewien szczegół, który dla fanów sceny hip-hopowej będzie kolejnym dowodem na podobieństwo okoliczności śmierci Chady do samobójstwa Magika. W sieci pojawiają się jednak i zupełnie przeciwne głosy…

„Jako człowiek był niesamowitym okazem…”

Donatan rozpoczął swój wpis podkreślając, że jeszcze kilka dni temu rozmawiał z Chadą, a chwilę temu dowiedział się o jego śmierci i po prostu nie jest w stanie w nią uwierzyć. Następnie zaczął wspominać Tomka, wyznając, że był on niezwykłym i dobrym człowiekiem, który mimo wszystkich przeciwności losu miał mnóstwo energii i dystansu. Na koniec dodał jeszcze:

On sam chciał chyba, żeby ta muzyka była przestrogą przed tym, co dobrze znał i czego nikomu nie życzył. Posłuchajcie Chady i nie żyjcie tak jak Chada – myślę, że o to mu chodziło. Teraz kiedy to piszę, słucham ostatniego nagrania, które podesłał mi 2 tygodnie temu…oczywiste rzeczy stają się oczywiste niestety po czasie. Ludzie odchodzą cicho i niespodziewanie i to powinno być dla nas tematem do zastanowienia

Myślicie, że Chada faktycznie mógł czuć, że jego się zbliża i wyraził to w jednym z ostatnich nagrań lub po prostu zdradził swoje zamiary?

Samobójstwo?

Należy dodać także, że fani rapera wciąż dopatrują się podobieństw pomiędzy śmiercią Tomka i Magika, znanego z zespołów Kaliber 44 i Paktofonika. Według wielu osób Chada chciał odebrać sobie życie w dokładnie taki sam sposób, jak legenda polskiego rapu, co jednak mu się nie udało. Zmarł jednak na Izbie Przyjęć Szpitala Psychiatrycznego 5 dni po tym, jak skoczył.

Jednocześnie z tą wersją wydarzeń co niektórzy zupełnie nie zgadzają się, np. Waldemar Kasta:

Na fanpage’u „Akcja Stop Pomówieniom” ukazał się post, który również sugeruje, że było zupełnie inaczej niż podają media. Rozwińcie, aby przeczytać całość:

Polub i udostępniaj niewygodna prawdę u siebiehttps://m.facebook.com/StopPomowieniom/Hm…Naprawdę dziwne to…

Opublikowany przez Akcja Stop Pomówieniom Wtorek, 20 marca 2018

I kolejny:

Oto utwór, który pojawił się na oficjalnym profilu Chady na Facebooku kilka dni przed jego śmiercią:

Wszystko to jest naprawdę bardzo tajemnicze…

Polecane

Może Cię zainteresować