×

Znany raper nie żyje. Zmarł w szpitalu psychiatrycznym, po tym gdy wyskoczył z okna na 3. piętrze

Wszyscy ci, którzy interesują się polską muzyką, pamiętają na pewno tragiczną śmierć Magika. Raper odebrał sobie życie w młodym wieku. Dziś w mediach pojawiła się smutna informacja o kolejnym muzyku ze sceny hip-hopowej.

Tomasz CH. – znany pod pseudonimem Chada – wyskoczył z okna usytuowanego na trzecim piętrze szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Mężczyzna trafił do szpitala w Mysłowicach z urazami kręgosłupa. Śledczy nie mają wątpliwości, że powstał on w wyniku upadku z dużej wysokości.

Z soboty na niedzielę raper zmarł

Jak podaje wytwórnia, muzyk zmarł w nocy. Jednak wcześniej na fanpage’u Tomka pojawiła się informacja o odwołaniu trasy koncertowej:

Trasa koncertowa Tomasza Chady odwołana. Wszystkie koncerty w ramach Recydywista Tour nie odbędą się ze względu na stan zdrowia rapera. Chada przebywa aktualnie w szpitalu pod opieką lekarzy. Będziemy informować o ewentualnych zmianach w sytuacji.

Sprawą zajęła się prokuratura, która chce wyjaśnić okoliczności całej sytuacji:

Prowadzimy śledztwo pod kątem niedopełnienia obowiązków i ewentualnego przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy policji, a także pracowników szpitali w Mysłowicach oraz Rybniku

Muzyk był znany w świecie hip-hopowym. Pracował razem z Molestą Ewenementem na płycie „Skandal”, ale później zdecydował się na solową karierę. Wydał aż sześć albumów. Współpracował z takimi raperami jak Pyskaty, Peja, Fu, Ten Typ Mes czy Ero. W tekstach, które pisał sam, można usłyszeć wiele goryczy, smutku i agresji.

W niedzielę o godzinie 08:45 zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz…

Opublikowany przez Tomasz Chada Poniedziałek, 19 marca 2018

Wyrazy współczucia dla najbliższych ?

Może Cię zainteresować

zamknij