×

Kuba Wojewódzki dosadnie skomentował wyniki wyborów. Wiele osób popiera jego zdanie

Wybory samorządowe już za nami. Jak donosi sondaż IPSOS wybory na prezydenta Warszawy z wynikiem 54,1 procent wygrał już w pierwszej turze Rafał Trzaskowski. Drugie miejsce z wynikiem 30,9 procent zajął kandydat Zjednoczonej Prawicy, Patryk Jaki.

Podziękowania

Chciałem podziękować serdecznie wszystkim warszawiankom i warszawiakom, bo to dzięki nim dzisiaj mogę świętować ten sukces. Mamy nadzieję, że te wyniki się potwierdzą. To dzięki tym setkom rozmów udało się zarobić na ten wielki kredyt zaufania, co przede wszystkim bardzo zobowiązuje do bardzo ciężkiej pracy – podkreślił po wygranych wyborach Trzaskowski

Przyszły prezydent Warszawy podziękował także Koalicji Obywatelskiej.

Bo to wy tak ciężko pracowaliście przez te ostatnie miesiące. Jestem bardzo dumny z tych list, które udało nam się stworzyć, gdzie mamy wspaniałe doświadczenia, ale również fantastyczną energię ludzi z Platformy Obywatelskiej, z Nowoczesnej, ale również bardzo wielu ludzi-społeczników, których udało nam się przyciągnąć na listy – podkreślił Trzaskowski – dodaje Trzaskowski

Słowa dziennikarza

Na szczególną uwagę zasługują także słowa Króla TVNu, Kuby Wojewódzkiego, który tuż po wyborach opublikował na swoim Facebooku dość kontrowersyjny wpis.

Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszczu

Czyżby w ten sposób chciał skomentować wyniki wyborów samorządowych w stolicy kraju? Wiele wskazuje na to, że tak.

Reakcje internautów

Jak się okazuje, większość fanów gwiazdora podzieliła jego zdanie, o czym świadczą chociażby zamieszczone pod postem komentarze.

To jest początek końca Warszawy…

Na szczęście jestem ze stolicy

Popieram Kuba, szarancza pisowska opanowana:)

A jakie jest wasze zdanie?

Polecane

Może Cię zainteresować