×

Skandal w studiu TVP po przerwanym meczu. Kibice są zbulwersowani!

Skandal w studiu TVP po przerwanym meczu Dania-Finlandia. Podczas, gdy Christian Eriksen walczył o życie, dziennikarka na wizji snuła kontrowersyjne teorie. Kibice są wkurzeni i żądają jej zwolnienia. O co konkretnie chodzi?

Dramat podczas starcia Danii i Finlandii na murawie

Dzisiaj, tj. 12 czerwca podczas spotkania piłkarskiego rozgrywanego w ramach turnieju Euro 2020 doszło do dramatycznego zdarzenia. Duński piłkarz padł podczas meczu z Finlandią. Christian Eriksen dostał ataku serca pod koniec pierwszej połowy i był reanimowany na boisku. Przerwano mecz i rozpoczęła się dramatyczna walka o życie 29-letniego zawodnika.

Przerażeni koledzy z drużyny modlili się, by akcja ratunkowa zakończyła się pomyślnie. Po kilku minutach reanimacji, piłkarz został zniesiony na noszach z murawy, a mecz przerwany. I właśnie wtedy doszło do skandalicznego zachowania w studiu TVP.

Skandal w studiu TVP po przerwanym meczu

Mecz Danii z Finlandią transmitowała telewizja TVP. Po dramatycznych ujęciach z murawy, gdzie było widać, jak trwa walka o życie Christiana Eriksena, przeniesiono się do studia. I właśnie wtedy rozpoczęła się skandaliczna dyskusja, która zbulwersowała wielu kibiców. Dziennikarka swoimi słowami tak rozwścieczyła widzów, że wielu z nich zaczęło wręcz żądać jej zwolnienia z pracy.

Gdy kibice modlili się o zdrowie duńskiego zawodnika, w studiu TVP prowadząca zastanawiała się, jak będą wyglądały rozgrywki Euro 2020, gdy piłkarz umrze! Tego nie mogą jej wybaczyć, nawet polscy internauci. W mediach społecznościowych od razu pojawiło się wiele wpisów pełnych wściekłości. Poniżej przytaczamy kilka z nich.

Na BBC w studio łzy, trzy zdania na temat co w życiu ważne i przerwa w transmisji. W TVP debata co będzie jak Eriksen umrze i jak gdyby nigdy nic skróty z wczorajszego meczu. Hieny

Po takim komentarzu ta pani z TVP to powinna wylecieć z pracy

Eriksen walczy o życie, a w TVP zastanawiają się już, czy Euro będzie pod znakiem żałoby. Gdyby nie chęć jak najszybszego dowiedzenia się o zdrowiu Duńczyka, dawno bym tych debili wyłączył

Skandal w studiu TVP po przerwanym meczu

Skandal w studiu TVP po przerwanym meczu

Na szczęście, jak donosi duńska telewizja DR1, funkcje życiowe piłkarza zostały już przywrócone. Eriksen odzyskał przytomność, a jego zdjęcie z maską tlenową obiegło Internet.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij