×

Skandal podczas debaty online. Polityk pocałował pierś kochanki przy wszystkich

Gdy Korwin-Mikke odchylił głowę i oparł się o sofę podczas programu „Debata Dnia” w Polsat News, nagranie z udziałem polityka stało się hitem sieci. Jednak okazuje się, że nawet krótka drzemka na wizji, może być jedynie nieznaczącym incydentem. Skandal podczas debaty online z udziałem argentyńskiego polityka to właśnie udowodnił.

Skandal podczas debaty online

Opinie na temat zaangażowania polityków w ich pracy są raczej kiepskie. Jak się okazuje, to dosyć uniwersalny problem. Ale wpadka argentyńskiego posła niewątpliwie przejdzie do historii.

Juan Emilio Ameri to członek współrządzącej partii prezydenta Alberto Fernandeza. Feralnego dnia uczestniczył w sesji parlamentu online. Tyle że zamiast obradami, w pewnym momencie postanowił…. zająć się biustem kochanki. Polityk był przekonany, że ma awarię Internetu i pozostali członkowie parlamentu go nie widzą.

W związku z tym, pozwolił blondynce usiąść sobie na kolanach. Potem odchylił jej bluzkę i… pocałował sutek.

Transmisja ze zdrady

Wszystko to odbywało się na oczach kolegów parlamentarzystów. Naga prawda wyszła również na jaw przed żoną 47-letniego polityka, który, co w tej sytuacji nie dziwi, jest w trakcie rozwodu. Emilio Ameri to również ojciec trójki dzieci…

Swoje zachowanie polityk tłumaczy… chęcią obejrzenia implantów.

W moim domu mam bardzo słabe połączenie internetowe. Sygnał co chwila się zrywa. I właśnie, kiedy znowu przerwało, moja partnerka wyszła spod prysznica. Nie widziałem jej od trzech dni, bo miała operację. Więc zapytałem, jak się czuje i czy mogę spojrzeć na implanty

— tłumaczył Ameri.

Polityk twierdzi również, że podczas debaty online nie doszło do niczego więcej. Tego jednak się nie dowiemy, ponieważ marszałek izby niższej parlamentu Sergio Massa natychmiast przerwał posiedzenie po tym, jak poseł zaczął całować biust kochanki na wizji.

Przykre skutki namiętności

47-letni polityk roni łzy i przeprasza, ale jego żarliwe zapewnienia już na niewiele się zdadzą. Marszałek oświadczył, że musi zgłosić „poważne przestępstwo” posła, którego działanie „zdyskredytowało całą klasę polityczną”.

Ale Ameri nie był pierwszym, który przyczynił się do „dyskredytacji” argentyńskiej klasy politycznej. Massa przyznaje, że już wcześniej posłowie podczas obrad online pili alkohol lub zasypiali w ich trakcie. Cóż, Ameri wiedział, jak skutecznie obudzić kolegów.

Ameri złożył rezygnację z poselskiego mandatu. Koronawirus i związane z nim przeniesienie wielu aktywności do sieci, nie tylko politykowi stanęły na drodze do kariery.

Niedawno pisaliśmy o hiszpańskim dziennikarzu Alfonso Merlosie, który uczestniczył w programie nadawanym na kanale YouTube. Nagle za jego plecami ukazała się półnaga piękność. Nie była to partnerka dziennikarza, a 27-letnia kochanka.

Ciężko o bardziej spektakularną zdradę…

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować