×

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie z mamą. Nie wiadomo, która piękniejsza

Siostra i mama Roberta Lewandowskiego to prawdziwe piękności. Na ostatnich zdjęciach Mileny z Instagrama gołym okiem widać, że cała trójka jest do siebie bardzo podobna. Milena dodała fotografię z mamą i złożyła jej życzenia z okazji urodzin.

Siostra i mama Roberta Lewandowskiego na jednym zdjęciu

Kilka miesięcy temu, kiedy Milena Lewandowska-Miros zagościła w mediach społecznościowych, rozpisywały się o niej wszystkie portale w Polsce. Każdy był pod wrażeniem jej stylu oraz urody. Teraz siostra Roberta opublikowała urocze zdjęcie mamą. Obie panie prezentują się na nim zjawiskowo.

Siostra i mama Roberta Lewandowskiego

Siostra Roberta Lewandowskiego

Przypomnijmy tylko, że Milena Lewandowska-Miros jest 3 lata starsza od Roberta. Zdradzimy również, że tak jak jej brat, lubi sport. Kiedyś grała w siatkówkę i była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Jej kariera sportowa nie trwała jednak długo. Odłożyła ją na bok, gdy założyła rodzinę.

Milena w 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, który jest właścicielem marki Signor Leone. Doczekali się uroczego synka Leona. Z pewnością warto podkreślić, że jego tatą chrzestnym jest właśnie Robert.

Może Cię zainteresować

zamknij