×

Robert Lewandowski jest rozpoznawany na całym świecie. Ale mało kto wie, jak wygląda jego siostra

O Robercie Lewandowskim mówi się już od dawna. Ba! Jest on nie tylko jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale i jedną z najbardziej medialnych postaci w Polsce. Jednak kapitan naszej reprezentacji bardzo strzeże swojej prywatności. Wielu z Was prawdopodobnie bardzo długo nie wiedziało o tym, że ma siostrę! W dodatku tak piękną!

O Milenie Lewandowskiej-Miros zrobiło się głośniej dopiero w lutym tego roku, kiedy to jej sławny brat oznaczył ją na jednym ze zdjęć. Od tej chwili zaczęło obserwować ją na jej instagramowym koncie coraz więcej osób… A portale plotkarskie prześcigały się w szukaniu coraz to nowszych informacji na jej temat.

Ciekawi, jak wygląda?

Jest piękna, czyż nie?

Niestety, ta pani dość dobrze chroni swoją prywatność… Zbyt wiele o niej nie wiadomo. Właściwie same ogólne rzeczy i to, co sama opublikuje na swoim koncie na Instagramie.

Milena Lewandowska jest 3 lata starsza od brata. Wiemy też, że kiedyś grała w siatkówkę. Była zawodniczką AZS Politechniki Warszawskiej. Jednak karierę sportową odłożyła na boczny tor, kiedy założyła rodzinę.

W 2014 roku wzięła ślub z Radosławem Mirosem, właścicielem marki Signor Leone. Para doczekała się dwuletniego syna Leona, którego ojcem chrzestnym jest właśnie Robert.

Na Instagramie Mileny nie znajdziemy jednak wspólnego zdjęcia z bratem.

W ostatnich dniach znów stało się o niej głośniej za sprawą stroju, który wybrała na ślub Mateusza Jurkowskiego i Natalii Sobczyk. Ciekawi dlaczego?

Prezentuje się obłędnie!

Jednak nie tylko piękny wygląd był powodem komentarzy. Serwisy plotkarskie wyłapały, że żona Roberta – Ania miała kreację w podobnym kolorze… I od razu zaczęły się porównania…

Polecane