×

Pamiętacie Filipa z „Rodziny Zastępczej”? Ma 28 lat i bardzo wyprzystojniał

Jakie są najfajniejsze familijne polskie seriale? Naszym zdaniem jednym z nich jest zdecydowanie „Rodzina Zastępcza”. Niezastąpiona rodzinka, w której Filip Kwiatkowskimi swoim bystrymi ripostami podbił serca widzów. Przez dobrych kilka lat byliśmy świadkami tego, jak Sergiusz Żymełka, który grał Filipa, dorastał na naszych oczach i zmieniał się z dziecka w nastolatka. Po czasie jednak zniknął z ekranu.

Dalej jednak działał w branży filmowej, pracując jako aktor dubbingowy przy takich filmach jak „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Country Miski” i „101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda”

Dziś Sergiusz ma 28 lat i założymy się, że niewiele osób byłoby go w stanie poznać na ulicy, gdyby przechodził obok. Każdy z nas na pewno cały czas ma przed oczami uroczego i bardzo rezolutnego malucha, który swoimi żartami i spostrzeżeniami zdobył serca telewidzów.

kadr z serialu „Rodzina Zastępcza”

Jak od tego czasu zmienił się Sergiusz Żymełka? O tym mogą przekonać się widzowie, którzy odwiedzą film „Kobiety mafii 2”, gdzie 28-latek gra jedną z ról

Wciela się w rolę dilera narkotyków. Rola nie jest może zbyt rozwinięta, ale to wystarczy, aby o sobie przypomnieć i być może zacząć na nowo karierę w filmie?

Poznalibyście w aktorze małego Filipa z „Rodziny zastępczej?

My przyznamy, że mieliśmy z tym trochę problem ?

Polecane

Może Cię zainteresować