×

Sekrety kandydatów na prezydenta Polski. Tego o nich na pewno nie wiedziałeś!

Sekrety kandydatów na prezydenta to tykające bomby, które tylko czekają na moment, kiedy będą mogły narobić najwięcej szkód. Co takiego ukrywa Duda, Trzaskowski i inni? Czy jest się czego wstydzić?

Sekrety kandydatów na prezydenta

Wokół kandydatów starających się o urząd prezydenta RP jest ostatnio bardzo głośno. W niemal każdym mieście w Polsce urządzają oni konferencje prasowe, aby bliżej dać się poznać swoim potencjalnym wyborcom. Ale jacy są naprawdę, w codziennym życiu? Czy mają sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego?

Postanowił to sprawdzić Super Express. Serwis dokładnie prześwietlił życiorysy sześciu najważniejszych pretendentów do Pałacu Prezydenckiego. Dzięki temu poznaliśmy ich wykształcenia, nietypowe zainteresowania, a nawet… dziecięce marzenia. Niektóre sekrety naprawdę zadziwiają!

Andrzej Duda

Obecna głowa państwa ma 48 lat. Znajomi pieszczotliwie nazywają go „Duduś”. Jak się okazuje, ksywka powstała jeszcze w latach młodzieńczych. Andrzej Duda słynie z ogromnego poczucia humoru. Jako dziecko marzył, aby zostać zawodowym kierowcą. Chciał walczyć także w Powstaniu Warszawskim, ale urodził się zbyt późno. Dlatego postanowił zapisał się do harcerstwa i tam spełnić swoje „powstańcze” zapały. Z wykształcenia jest doktorem prawa.

Rafał Trzaskowski

Podobnie jak Andrzej Duda, ma 48 lat. Pochodzi z artystycznej rodziny. W dzieciństwie marzyła mu się praca aktora. W wieku 8 lat zagrał w serialu „Nasze Podwórko”. Po tym wydarzeniu postanowił zmienić kierunek zainteresowań. Postawił na naukę i w ten sposób został doktorem politologii. Prywatnie uwielbia jeździć na nartach. Nie jest za to wielbicielem muzyki country i techno.

Krzysztof Bosak

Ten kandydat niedawno skończył 37 lat. To najbardziej wysportowany pretendent do Pałacu Prezydenckiego. Jak sam przyznaje, kocha emocje i adrenalinę. W przeszłości trenował akrobatykę. Potem przerzucił się na windsurfing, gdzie zdobył uprawnienia instruktorskie. Jeżeli chodzi o wykształcenie, to Krzysztof Bosak studiował architekturę, filozofię i ekonomię. Jednak żadnych studiów nie ukończył. Przynajmniej na razie.

Szymon Hołownia

Bezpartyjnych kandydatów na prezydenta RP ma 44 lata. Jest przykładnym mężem i ojcem. W przeszłości chciał jednak zostać zakonnikiem. Dwukrotnie nawet przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów. Ale nie udało mu się utrzymać życia w celibacie. Szymon Hołownia jest także niedoszłym psychologiem. Na piątym roku rzucił studia.

Władysław Kosiniak Kamysz

Jak twierdzą znajomi Władysława Kosiniaka Kamysza (38 l.) jest on osobą nieśmiałą, choć z dużym poczuciem humoru. Okazuje się, że to ogromny łasuch. Tak właśnie zdobył uwagę obecnej żony – jak to mówią „przez żołądek do serca”, a dokładniej dzięki ciastu rabarbarowemu. Z wykształcenia jest lekarzem – specjalistą chorób wewnętrznych.

Robert Biedroń

Wszyscy znają go jako aktywistę broniącego praw mniejszości seksualnych. Prywatnie 44-letni kandydat jest uzależniony od biegania, a także zbiera… figurki Matki Boskiej. Co ciekawe, w przeszłości przyznawał, że… uwielbia damskie piersi. Po domu najczęściej chodzi nago. Z wykształcenia jest politologiem.

Który sekret kandydatów wywarł na Tobie największe wrażenie?

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij