×

Sara James o sukcesie w „Mam Talent”! Wzruszające słowa

14-latka z Polski zachwyciła jurorów i widzów amerykańskiego „Mam Talent”. Występ naszej rodaczki zachwycił samego Simona Cowella do tego stopnia, że ten wcisnął złoty przycisk, dzięki czemu nastolatka awansowała bezpośrednio do odcinków na żywo. Co powiedziała Sara James o sukcesie w „Mam Talent”?

Niesamowity sukces młodej Polki

Sara Egwu-James to polska wokalistka nigeryjskiego pochodzenia. Od najmłodszych lat jest fanką „America’s Got Talent”. Teraz postanowiła sama zostać częścią historii amerykańskiego show i zrobiła to w najpiękniejszy możliwy sposób – Polka podbija amerykański „Mam Talent”. Sara zaśpiewała na scenie utwór pt. „Lovely” Billie Eilish. Swoim występem zachwyciła świat – na YouTube wyświetlono go już blisko 5 milionów razy! Co najważniejsze w kontekście samego programu, zachwyciła również jurorów. Cała czwórka oklaskiwała nastolatkę na stojąco. Jej występ szczególnie przypadł do gustu Simonowi Cowellowi.

Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy

– powiedział po występie Polki Simon Cowell.

Chwilę później angielski łowca talentów i producent telewizyjny wcisnął Złoty Przycisk, dzięki czemu Sara otrzymała bezpośredni awans do półfinałów. Niemal w tym samym momencie na scenie pojawiła się wzruszona mama nastolatki, by jej pogratulować. Obie nie kryły łez wzruszenia. Po chwili dołączył do nich Simon Cowell, który uściskał wzruszoną kobietę i jej córkę.

Sara James o sukcesie w „Mam Talent”

Sara James nie mogła wymarzyć sobie piękniejszego debiutu na amerykańskiej scenie. Co więcej, jak sama komentuje to, co tam się wydarzyło? O swoich wrażeniach i przemyśleniach opowiedziała w rozmowie z serwisem People.

Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!

W Ameryce marzenia się spełniają. To niesamowite. [Simon] uczynił tę podróż do Ameryki tak piękną – a Ameryka naprawdę jest piękna, mówiąc szczerze. Zakochałam się i chcę tu mieszkać, ale to był tak niesamowity moment kiedy o tym myślę, chcę mi się płakać

– mówiła Sara James.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

Dotychczasowe sukcesy Sary James

Przypomnijmy, że Sara James wygrała już polską edycję „The Voice Kids”. Co więcej, ma na koncie polskie preselekcje do Eurowizji Junior 2021 i drugie miejsce w ubiegłorocznym konkursie w Paryżu.

I pomyśleć, że ona ma dopiero 13 lat. Po występie w amerykańskim „Mam Talent” niewątpliwie cały świat stoi dla niej otworem. Gratulujemy Sara! Polska jest z Ciebie bardzo dumna!

Źródła: muzyka.interia.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij