×

Polka podbija amerykański „Mam Talent”! Sara James zachwyciła

Ma dopiero 13 lat, ale zdążyła już rozkochać w sobie polską publiczność i jurorów „The Voice Kids”. Teraz Polka podbija amerykański „Mam Talent”! Simon Cowell był pod ogromnym wrażeniem Sary. Zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał…

Polka podbija amerykański „Mam Talent”

Sara James ma dopiero 13 lat, a lista jej sukcesów jest coraz dłuższa! Ta dziewczyna ma niezwykły talent, co udowodniła, wygrywając czwartą polską edycję „The Voice Kids”. Zajęła też drugie miejsce podczas dziecięcej Eurowizji. Niektórzy nazwali Sarę „zaginioną córką Whitney Houston”. Amerykańska diwa wcale nie obraziłaby się za to porównanie, gdyby usłyszała głos Sary…

13-latka nie zwalnia tempa – niedawno zgłosiła się na castingi do amerykańskiej wersji „Mam Talent”. Odcinek z udziałem Sary wyemitowano na antenie NBC w nocy z wtorku na środę polskiego czasu.

Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda

– powiedziała Sara w rozmowie z Simonem Cowellem.

James zaśpiewała piosenkę Billie Eilish i Khalida „Lovely”. Jurorzy oniemieli! Sara otrzymała owacje na stojąco. Heidi Klum, Sofia Vergara oraz Howie Mandel, poszli w ślady publiczności i wstali z krzeseł. Ale występ Sary chyba najbardziej oczarował Simona Cowella.

Złoty przycisk dla Sary!

Po występie Sary Simon Cowell stwierdził:

Nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy błysk gwiazdy.

Po chwili Cowell zrobił coś, co sprawiło, że na scenie polały się łzy. Juror wstał i nacisnął złoty przycisk! Tym samym Sara ma zagwarantowane miejsce w półfinale „America’s Got Talent”!

Nagranie z występu nastolatki rozchodzi się w sieci wiralowo. Możemy być dumni z występu Sary!

Oczywiście miejmy nadzieję, że występ w amerykańskim „Mam Talent” otworzy Sarze drzwi do międzynarodowej kariery i pomoże jej spełniać marzenia!

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x