×

Sama nastawiła sobie skręcone kolano! Czegoś takiego świat sportu jeszcze nie widział

Zawodniczka sama nastawiła sobie skręcone kolano podczas meczu piłkarskiego Inverness i St. Mirren. Sytuacja była tak nietypowa, że nagranie z tego wydarzenia, chociaż mrozi krew w żyłach, obiegło Internet.

Sama nastawiła sobie skręcone kolano

W 50. minucie meczu piłkarskiego pomiędzy Inverness, a St. Mirren doszło do niebywałej sytuacji. Kapitan zespołu St. Mirren Jane O’Tolle walczyła o piłkę ze swoją rywalką z drugiej drużyny.

Niestety podczas zażartego pojedynku zawodniczka niefortunnie upadła i skręciła sobie kolano. Widok był przerażający, ale czy kobieta przerwała wtedy grę?

Nie poddała się, mimo kontuzji

Rzepka dziewczyny nienaturalnie się wygięła. Od razu było widać, że jej kolano jest skręcone. Jednak kapitan drużyny St. Mirren chyba nie przejęła się kontuzją. Chciała tylko szybko wrócić do gry, więc postanowiła jak najszybciej naprawić kolano. W związku z tym próbowała nastawić je… wbijając rzepkę na miejsce pięścią!

Na pomoc zawodniczce ruszyły koleżanki z drużyny, które zauważyły, że ich kapitan ma problem. Do O’Tolle przybiegł również lekarz zespołu.

Ogromna siła i samozaparcie

Niesamowite było to, że O’Tolle po tym jak zaliczyła kontuzję, nie zeszła z boiska. Po feralnym urazie postanowiła po prostu, wrócić do gry i wspierać dalej koleżanki. Jej drużyna niestety przegrała z rywalami, i to aż 7:0.

Wyobrażasz sobie takie poświęcenie dla piłki?!

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube