×

Rzuciła go dziewczyna, bo był za gruby. Gdyby dziś go zobaczyła, chciałaby do niego wrócić

Wbrew powszechnemu przekonaniu, zawsze w czasie rozstania jedna osoba cierpi bardziej, a druga zwycięsko wychodzi z patowej sytuacji. W historii Miroslava Judta na początku mogłoby się wydawać, że to on wiele stracił, bo został sam, tuż po tym, gdy zostawiła go dziewczyna. A rzuciła go, bo był za gruby…

Rzuciła go, bo był za gruby. Partnerka Miroslava miała dość tego, że jej chłopak ciągle tyje i nic z tym nie robi

To dla niego było jak katalizator do działania i zaczął poważnie myśleć nad zmianami w swoim życiu. Nie chciał być postrzegany jako otyły grubas, który nie jest atrakcyjny dla siebie i innych. Porzucił czipsy, piwo i kanapę na salę na siłowni i wyszło mu to na dobre!

33-latek na samym początku nie mógł pogodzić się z bólem, który towarzyszył mu przy rozstaniu

Był zraniony, ale to zmusiło go do zmian. Napoje gazowane, słodycze i alkohol zamienił na dietę zawierającą dużo białka i po krótkim czasie zrzucił 40 kilogramów! Wizyty na siłowni spodobały mu się na tyle, że stało się to jego pasją. Właśnie tam poznał Victorię, z którą dziś jest zaręczony. Wie, że nie tylko podobają jej się jego mięśnie, ale przede wszystkim charakter, bo poznali się, gdy Miroslav był na początku swojej drogi.

Wiem, że powodem, dla którego Victoria jest ze mną, nie jest tylko moja budowa ciała, ale przede wszystkim to, jakim człowiekiem jestem. Wiem, że mnie kocha.

Dla mnie ona jest tą jedyną i mam nadzieję, że pewnego dnia się pobierzemy. Kiedy jestem z nią, wiem, że cała ta ciężka praca, aby stracić wagę naprawdę była tego warta. Jeśli moja była dziewczyna mnie teraz zobaczy, mam nadzieję, że zda sobie sprawę z tego, co straciła.

Wyrzeźbione ciało, nowe życie i wyrozumiała partnerka u boku

Miroslav zapewnia, że teraz jego życie jest takie, jakie powinno być już dawno. Wie, że spotkał kobietę swojego życia, a dzięki wspólnej pasji, rozumieją się bez słów. Jeszcze kilka lat temu, gdyby ktoś powiedział mu, że będzie chodzić regularnie na siłownię i spotka tam miłość swojego życia, najprawdopodobniej by go wyśmiał.

Moje życie kręciło się wokół kanapy i dziewczyny, która jak już wiemy, mocno mnie zraniła. Ale dziś mogę powiedzieć, że jej za to dziękuję, bo wątpię, abym przy niej zmienił swoje życie. Tylko wymagała, nie robiąc nic, aby zmienić naszą sytuację.

Zmienił całe swoje życie i wyszło mu to na dobre!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować