×

Ryszard Rynkowski prosi o pieniądze! Artysta ma bardzo ważny powód

Ryszard Rynkowski prosi o pieniądze! Wszystko po to, aby hucznie świętować swój jubileusz. Sądzi, że wsparcie finansowe jego fanów jest mu w tym celu niezbędne. W ostatnim czasie z powodu koronawirusa nie miał zbyt wielu propozycji zawodowych.

Problemy finansowe Ryszarda Rynkowskiego

Ryszard Rynkowski to osoba, której z pewnością nie trzeba przedstawiać. Artysta już od ponad 40 lat zachwyca nas swoim śpiewem. Kto z nas choć raz nie nucił jego piosenek? Wydaje nam się, że takich osób w naszym kraju jest naprawdę niewiele. Przecież największe przeboje Rynkowskiego to „Jedzie pociąg z daleka”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Dziewczyny lubią brąz”. Jego charakterystyczny zachrypnięty głos wywołuje ciarki na ciele po dziś dzień.

W ostatnim czasie jednak Ryszard Rynkowski miał poważne problemy. Pandemia koronawirusa dała mu się bardzo we znaki. Jego życie artystyczne zatrzymało się. Przez długi czas nie grał żadnych koncertów. Ostatecznie jednak wszystko powoli wraca do normy. W jego kalendarzu zaczęły pojawiać się kolejne występy. Wystąpił przecież w Opolu. Tam śpiewał dla zamarłego kolegi – Krzysztofa Krawczyka. Z kolei ostatnio pojawił się na koncercie „Abba Ojcze – pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II” u boku Piotra Rubika. Powiedział wówczas:

Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny Piotrowi Rubikowi za tę propozycję, tym bardziej że zaśpiewałem »Barkę«

Ryszard Rynkowski prosi o pieniądze

Teraz Ryszard Rynkowski będzie obchodził 70. urodziny. Uważa, że to dobry pretekst do tego, aby zorganizować huczny jubileusz. Właśnie dlatego poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe.

W rozmowie z tygodnikiem Na Żywo przyznał, że marzy mu się impreza z prawdziwego zdarzenia, zorganizowana z przytupem. Podkreślił jednak, że na to potrzeba pieniędzy. Dlatego zaapelował o pieniądze.

Bardzo chciałbym to zrobić, ale przede wszystkim potrzebuję wsparcia darczyńców i sponsorów.

Miejmy nadzieję, że byłemu wokaliście grupy „VOX” uda się zrealizować jego plany i marzenia. W końcu za swoją działalność artystyczną i wywoływanie tysięcy uśmiechów na twarzy oraz powodowanie chwili wzruszenia z pewnością na to zasłużył.

Źródła: plejada.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować