×

Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny. Twierdzi, że to właśnie ten mężczyzna

Krzysztof Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny? Na swoim profilu na Facebooku opublikował wpis do artykułu na portalu patriot24.net, który jest bezpośrednio związany z jego biurem detektywistycznym, dotyczący zabójstwa 10-latki. Znajduje się w nim fotografia, na której możemy zobaczyć twarz rzekomego mordercy.

Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny?

Kilka godzin temu na portalu patriot24.net biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego opublikowało zdjęcia mężczyzny. Rzekomo jest to ten sam człowiek, którego zatrzymano wczoraj i któremu postawiono już w nocy zarzuty, a więc rzekomy moredrca 10-latki. W artykule znajdującym się na podanym wcześniej portalu możemy przeczytać:

Od początku mówiło się, że morderca jest znajomym rodziny. Dziewczynka znała go. A on najprawdopodobniej wykorzystał to, by zwabić ją do pojazdu w dniu 13 czerwca 2019 roku we wsi Mrowiny (Woj. Dolnośląskie)

To konkubent matki 10-letniej Kristiny – przekazał Krzysztof Rutkowski, który uzyskał jako pierwszy zdjęcia twarzy zatrzymanego w niedzielę 22-latka.

Zarzuty rzekomemu mordercy Kristiny postawiono w dziś nocy

Wczoraj popołudniu policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę. Wiadomo, że funkcjonariusze od samego początku to właśnie jego typowali, jako mordercę. Po zatrzymaniu przewieziono go prokuratury w Świdnicy. Tam już w nocy usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Około 1:00 22-latka wyprowadzono w kordonie policji z budynku prokuratury. Wokół zebrał się bowiem tłum ludzi, krzyczących groźby w jego kierunku. Obawiano się linczu na nim.

Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny

Miejmy nadzieję, że to naprawdę właśnie ten człowiek i nie zrobi już krzywdy żadnemu dziecku…

Może Cię zainteresować

zamknij