×

Właśnie trwa pogrzeb 10-letniej Kristinki. Na bramie cmentarza zawieszono klepsydrę

Właśnie rozpoczął się pogrzeb 10-letniej Kristinki. Dziś w sobotę o godzinie 10:00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe brutalnie zamordowanej 10-latki. W Żarowie na bramie cmentarza zawieszono klepsydrę. Można na niej przeczytać informację o śmierci oraz pogrzebie dziecka. Tuż obok zamieszczono dwie ważne prośby od rodziców…

Pogrzeb 10-letniej Kristinki. Dwa ważne apele rodziny

Pogrzeb brutalnie zamordowanej Krisinki właśnie się rozpoczął. Przed uroczystością rodzice dziewczynki mieli jedną prośbę dla wszystkich, którzy zamierzali w nim uczestniczyć. Pierwsza dotyczyła stroju.

Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki

Z kolei drugą był apel do mediów, aby nie fotografować ceremonii oraz jej uczestników, nie filmować, ani nie przeprowadzać żadnych transmisji. Ciało zamordowanej dziewczynki spocznie w nowej części cmentarza.

pogrzeb-10-letniej-kristinki

Kristinko, spoczywaj w pokoju…

Za brutalne zabójstwo 10-latki odpowiedzialny jest 22-letni Jakub A. Jak już udało się ustalić, mężczyzna bez skrupułów ją zamordował, a następnie upozorował gwałt. Oczywiście zrobił to po to, aby wszelkie podejrzenia padły na pedofila. Jego chory plan nie został jednak w pełni zrealizowany.

Śledczy w minioną sobotę zorientowali się, że mężczyzna celowo podsunął im fałszywy trop. 22-latek został zatrzymany już w niedzielne popołudnie. Z kolei nocą w prokuraturze w Świdnicy przyznał się do zarzucanych mu czynów. We wtorek 18 czerwca sąd aresztował go na trzy miesiące.

Może Cię zainteresować

zamknij