×

Sąsiad mordercy Kristiny wypowiedział się o 22-latku. Nikt nie spodziewał się takich słów

„Gazeta Wrocławska” podała nowe fakty w sprawie morderstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin. Okazuje się, że zatrzymany 22-latek to student Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Mężczyzna mieszkał z rodzicami we Wrocławiu. Jeden z sąsiadów wypowiedział się na jego temat. Nieoficjalnie gazeta dowiedziała się także, co łączyło go z matką dziewczynki.

Miał być zazdrosny o dziewczynkę

22-letniego Jakuba A. zatrzymano w niedzielne popołudnie we Wrocławiu. Już w poniedziałek prokuratura poinformowała, że mężczyźnie postawiono zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Jeszcze tego samego dnia 22-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna miał być zakochany w matce dziewczynki. O Kristinę był podobno bardzo zazdrosny.

Facebook

22-letni student z Wrocławia

Gazeta Wrocławska donosi, że podejrzany to najprawdopodobniej wrocławianin Jakub A. Nieoficjalnie dodaje także, iż 22-latek mieszkał z rodzicami w jednej z dzielnic Wrocławia i jest studentem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Właśnie w tym mieście funkcjonariusze go zatrzymali. Mimo że nie stało się to w mieszkaniu, policjanci przez kilka godzin prowadzili w nim przeszukanie. Ponadto zabezpieczyli także i jego auto.

„Tyle co mogę powiedzieć to, że spokojny chłopak”

Według kolejnych ustaleń Gazety Wrocławskiej, mama 10-letniej Kristiny ma na imię Agnieszka. Kobieta przez wiele lat mieszkała w Irlandii, gdzie była związana z Czechem. Mężczyzna był ojcem trójki jej dzieci. Pani Agnieszka 1,5 roku temu wróciła do kraju i planowała pozostać tu na stałe. Budowała nawet dom jednorodzinny na działce dziadków. Niedawno miała poznać Jakuba A.

Osoba związana ze śledztwem powiedziała Gazecie Wrocławskiej:

On się spotykał z matką tej dziewczynki, ale nie żyli razem. Dopiero zaczynali się spotykać. Córka mu przeszkadzała

Z kolei sąsiad 22-latka stwierdził:

Tyle co mogę powiedzieć to, że spokojny chłopak. Nic o nim nie wiem

Polecane

Może Cię zainteresować