×

Film z zatrzymania mordercy Kristiny wyciekł do sieci. „Był całkowicie zaskoczony”

Do sieci wyciekł film z zatrzymania mordercy Kristiny. Policja poinformowała, że doszło do niego w godzinach popołudniowych na terenie Dolnego Śląska. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podejrzanego ujęto we Wrocławiu około godziny 13:00.

Pokazano film z zatrzymania mordercy Kristiny

Na filmie, który opublikowała dolnośląska policja, widzimy moment wejścia funkcjonariuszy do domu, gdzie znajdował się 22-latek. Bramę sforsowało kliku funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki policyjnej. Później możemy zauważyć mężczyznę leżącego na ziemi i obezwładnionego przez policjantów. Nie stawia on oporu.

„Był całkowicie zaskoczony”

Rzecznik dolnośląskiej policji podkreślił, że 22-latek „był całkowicie zaskoczony”. Na nagraniu widać, że w momencie gdy prowadzono go, a raczej niesiono do samochodu, nie miał ani spodni, ani nawet butów.

film z zatrzymania mordercy Kristiny

Przyznał się do winy, ale nie od razu

Wiadomo już, że zatrzymany dziś w nocy przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jednak nie zrobił tego od razu. Początkowo przedstawiał podobno alibi. Inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Głównego Policji, potwierdził, że mężczyzna znał rodzinę zamordowanej dziewczynki. Nieoficjalnie mówi się, że morderstwo było spowodowane odrzuceniem miłości 22-latka do matki Kristiny.

Może Cię zainteresować