×

Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany! Zbigniew Ziobro potwierdził informację

Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany. Minister Sprawiedliwości poinformował właśnie PAP, że prawdopodobny morderca 10-latki z Dolnego Śląska jest już w rękach policji. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna nie pochodzi z tej samej miejscowości, co dziewczynka.

Morderca 10-letniej Kristiny zatrzymany

Przed chwilą Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny poinformował PAP, że prawdopodobny zabójca 10-letniej Kristiny jest już w rękach policji. Polska Agencja Prasowa nieoficjalnie dowiedziała się, że mężczyzna nie pochodzi z tej samej miejscowości, co zamordowana dziewczynka. Na chwilę obecną nie wiadomo niczego więcej.

morderca 10-letniej kristiny zatrzymany

Nie ujdzie mu to na sucho

Jeszcze jakiś czas temu Zbigniew Ziobro podkreślał, że nie ujdzie to temu zwyrodnialcowi na sucho. Wiele na to wskazuje, że dotrzymał danego słowa.

Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie, które w miniony piątek z inicjatywy ministerstwa sprawiedliwości uchwalił parlament. To będzie najwyższa kara, jaką będzie można wymierzyć za najcięższe zbrodnie w sytuacji, gdy nie jest możliwe przywrócenie kary śmierci. A to ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce – mówił Zbigniew Ziobro o mordercy 10-latki z Morwin

O sprawie będziemy informować na bieżąco.

Może Cię zainteresować

zamknij