×

Rozsypali prochy babci na oczku wodnym. Ich oczom ukazała się „wiadomość”

Ostatnie pożegnania potrafią być więc bardzo, ale to bardzo emocjonalne, niekiedy także i wyjątkowe. Tak było tym razem. Po tym, jak bliscy rozsypali prochy babci na oczku wodnym, wydarzyło się coś niezwykłego. Niektórzy twierdzą, że zmarła przesłała im w ten sposób wiadomość z zaświatów!

Śmierć bliskiej osoby

Śmierć bliskiej osoby i ceremonia pogrzebowa są jednymi z najtrudniejszych doświadczeń, jakie mogą spotkać człowieka. W głowie rodzi się wówczas milion myśli i pytań począwszy od tego, że już nigdy nie będziemy mogli z nią porozmawiać, po to, co dzieje się teraz z duszą i świadomością zmarłego i czy faktycznie patrzy na nas z góry? Chyba każdy chciałby poznać odpowiedź na pytanie, choć pewnie nigdy nie będzie nam to dane. Zdarzają się jednak sytuację, w których „zmarli dają o sobie znać w sposób niezwykły”. Robią to z reguły w najmniej oczekiwanym momencie.

rozsypali prochy babci
TikTok

Rozsypali prochy babci na oczku wodnym. Zmarła przesłała im wiadomość z zaświatów?

Pewna rodzina ze Stanów Zjednoczonych straciła babcię. Babcie, której ostatnią wolą było, aby jej prochy zostały rozsypane nad jej ulubionym oczkiem wodnym. Najbliżsi uszanowali prośbę zmarłej i zrobili dokładnie tak, jak tego chciała. Ostatnie pożegnanie (rozsypanie prochów) zarejestrowano na nagraniu, które nie bez powodu stało się viralem – do tej pory wyświetlono je ponad 30 milionów razy.

@meikab98 i love you forever grandma ❤️ #fyp #family #whatmemoriessoundlike #trending ♬ Cornfield Chase – Piano – Dorian Marko

Tuż po tym, jak rodzina rozsypała prochy zmarłej babci, oczom zgromadzonych ukazał się niezwykły widok. Prochy ukochanej babci ułożyły się w napis „I ❤ U”, czyli skróconą wersję słów „Kocham Was”. Niektórzy twierdzą, że to wiadomość z zaświatów i to nie może być przypadek!

Reakcje internautów

Choć na nagraniu wyraźnie widać, jak prochy ułożyły się w napis „I ❤ U”, część internautów podchodzi do tego bardzo sceptycznie. Uważają oni, że autorzy nagrania przygotowali ten napis, zanim rozpoczęli nagrywanie. Szybko rozwiano jednak wszelkie wątpliwości i zamieszczono kolejne nagranie, na którym widać dokładny moment rozsypania prochów babci. W krótkim materiale nie ma żadnych cięć, a kamera niemal przez cały czas jest skierowana na oczko wodne.

Tylko spójrz. Chyba już nikt nie powinien mieć co do wiarygodności nagrania żadnych wątpliwości!

@meikab98 Reply to @adrianchoppnshxt #DisneyPlusVoices ♬ Forever – Labrinth

Swoją drogą wierzysz, że zmarła osoba może wysłać wiadomość z zaświatów?

13 osób poniosło śmierć na weselu. Do tragedii doszło podczas jednej z zabaw.

Źródła: www.tiktok.com, www.tiktok.com
Fotografie: www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

zamknij