×

Rozenek zdradza sekrety z sypialni. „U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory!”

Wszystko na sprzedaż? Patrząc na tę celebrytkę, trudno oprzeć się takiemu wrażeniu. Małgorzata Rozenek zdradza sekrety z sypialni i szczerze mówi o płodności Radosława Majdana. „U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory!” – pochwaliła się dumna z męża Rozenek.

Celebrytka o płodności Radzia

Małgorzata Rozenek doskonale wiedziała, w jaki związek się angażuje. Miłosne perypetie Dody i Majdana śledziła cała Polska. Ale okazało się, że był to jedynie wierzchołek góry lodowej – Radosław Majdan był uzależniony od seksu. Miał w swoim życiu wiele partnerek.

Mimo to udało mu się podbić serce Małgorzaty Rozenek. Oboje mieli na koncie nieudane małżeństwa, jednak była między nimi pewna zasadnicza różnica – Rozenek miała już dwóch synów, a piłkarz nie miał dzieci.

Gdy po kilku latach para postanowiła powiększyć rodzinę, Rozenek obawiała się, czy jej mąż stanie na wysokości zadania.

Starałam się przygotować Radosława: „Radziu, może być coś nie tak. Nastaw się. Z twoją przeszłością… Z twoją liczbą kobiet na koncie to, że ty nie masz dziecka, to świadczy tylko o jednym

– przyznała Rozenek w podcaście „Tak mamy” Natalii Hołowni i Martyny Wyrzykowskiej.

Piłkarz był tym mocno przejęty i tłumaczył się swoją sportową karierą.

On już bidula w to uwierzył. Mówił: „No dobra, trudno. Wiesz, jak to jest, sportowiec, tyle razy piłką dostałem”. Lekarze też już byli przekonani, że u Radka będzie problem. Przedstawiano nam nawet formy leczenia. I nagle dzwoni do mnie niezwykle podekscytowany lekarz. „Odebraliśmy Radzia wyniki. On jest w pierwszej trójce tej kliniki”

– opowiada celebrytka.

Rozenek zdradza sekrety z sypialni

Dziś para ma już ośmioletni staż w związku, a od 1,5 roku cieszy się rodzicielstwem – Henio Majdan jest oczkiem w głowie całej rodziny.

Jednak gwiazda TVN przyznała, że gdyby wiek jej na to pozwalał, chciałaby mieć kolejne dziecko z Majdanem.

Celebrytka podkreśla, że mimo upływu lat namiętność między nią a Radziem nie wygasła. W podcaście zdradziła sekrety swojej alkowy.

U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu

– wyjaśniła Rozenek.

Dziś jest szczęśliwą i spełnioną mamą, żoną i kochanką, co lubi podkreślać przy wielu okazjach.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować