×

Jej kochanek ważył 180 kg. Po pierwszym razie kobieta trafiła do szpitala

Miłość podobno nie pyta o wiek, tym bardziej nie pyta również o nadprogramowe kilogramy. Ale w przypadku tej pary otyłość mężczyzny okazała się mimo wszystko dużym problemem. Po pierwszym zbliżeniu Jennifer musiała jechać do szpitala, bo jej kochanek ważył 180 kg. Seks okazał się niebezpieczny.

„Sex Sent Me to the ER” – program TLC. Na czym polega?

Program „Sex Sent Me to the ER” to jeden z bardziej kontrowersyjnych formatów, emitowanych na kanale TLC. Niewkluczone, że to intymne show dotrze również do Polski. Jego uczestnicy opowiadają o swoich łóżkowych perypetiach. Sęk w tym, że ich finał bywa zaskakujący. Przez różne niecodzienne czynniki seks kończy się na pogotowiu.

Jedną z par, które zdecydowały się opowiedzieć o swojej wspólnej nocy, jest Gregg i Jennifer. Poznali się na imprezie i od razu między nimi zaiskrzyło. Szybko zaczęli się regularnie spotykać. Mieli wspólne zainteresowania i wiele wspólnych tematów. Jennifer zakochała się i nie zważała na to, że jej partner nie wygląda jak model…

Jej kochanek ważył 180 kg

Gdy Gregg poznał Jennifer, ważył dokładnie 178 kilogramów. Przez swoją tuszę był bardzo niepewny w kontaktach z kobietami. Wstydził się i nie chciał pokazywać swojego ciała. To Jennifer dążyła do tego, by przenieść ich związek na kolejny poziom. Wtedy Gregg zaskoczył ją wyznaniem, że jest prawiczkiem. Ale również ta informacja nie zraziła zakochanej kobiety. Chociaż Gregg mógł liczyć na wyrozumiałość partnerki, pierwszy raz tej pary zakończył się katastrofą.

Gregg był tak podekscytowany, że w pewnym momencie zdecydowanie za mocno pchnął znacznie drobniejszą partnerkę. W efekcie Jennifer przebiła głową ściankę gipsową, a na jej twarzy posypały się kawałki gipsu.

Jej kochanek ważył 180 kilogramów
YouTube

Z opowieści pary wynika, że to Gregg był bardziej przerażony. Kochanek przyznał, że przyznał, że w pierwszym momencie pomyślał, że ją zabił. Zmienił zdanie, gdy Jennifer otworzyła oczy i zapytała:

Dlaczego przestałeś?

Dopiero po chwili do Jennifer dotarło, co się wydarzyło. Wtedy para pojechała na pogotowie. Tam Jennifer zrobiono tomografię komputerową, ale na szczęście okazało się, że kobieta jest cała i zdrowa.

Jej kochanek ważył 180 kilogramów
YouTube

Kobieta twierdzi, że zapytała partnera, dlaczego przestał, ponieważ wyglądał, jakby przeszedł zawał i chciała nieco rozładować napięcie. Dziś Gregg i Jennifer śmieją się z tego, co im się przydarzyło. Opowiadają ten incydent znajomym w ramach anegdoty przy drinku. Bo mimo nieudanego pierwszego razu pozostali parą. Ale w ich życiu nastąpiła jedna duża zmiana: mężczyzna stracił sporo zbędnych kilogramów.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij