×

Opowiedziała o miłosnym „trójkącie”. Do sypialni oprócz męża, zaprasza samego Boga

Modelka opowiedziała o miłosnym „trójkącie”. Jak twierdzi, jej życie seksualne jest lepsze, odkąd oprócz męża zaprasza do sypialni… Boga. Nita Marie poleca odmawianie modlitwy przed stosunkiem. Jej niecodzienne wyznanie wzbudziło spore kontrowersje.

Reklama

Opowiedziała o miłosnym „trójkącie”

Od pewnego czasu brytyjska platforma OnlyFans, dzięki której użytkownicy zarabiają pieniądze za dodawane treści, cieszy się sporym zainteresowaniem. Swoją karierę na platformie zaczęła budować również modelka z Kolorado – Nita Marie.

45-latka sama określa siebie jako „modelkę chrześcijańską”. Często opowiada o swojej relacji z Bogiem, ale wątki przeplata w zaskakujący sposób. Niedawno wyznała, że to Bóg kazał jej, by „kontynuowała striptiz” (modelka chętnie rozbiera się na Instagramie).

Reklama

Teraz opowiedziała o łóżkowym „trójkącie”, w którym uczestniczy Nita, jej mąż i… Bóg. Modelka twierdzi, że zaprasza Boga do sypialni, odmawiając modlitwę przed każdym stosunkiem z mężem. Przekonuje, że dzięki temu seks stał się lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej.

Kiedy zapraszasz Boga, aby był częścią waszego seksu, przekształcasz czysto fizyczny akt w coś świętego i duchowego. Prosiłam Boga, aby dołączył do mnie i mojego męża już za pierwszym razem, kiedy się kochaliśmy

– mówi kobieta.

Przekonuje też, że „nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od doświadczania Bożej miłości do ciebie i jednoczesnym zadowoleniu swojego partnera”.

Reklama

Mąż nie zawsze jest świadomy obecności Boga

Modelka twierdzi, że zdaje sobie sprawę, iż jej poglądy mogą wydawać się niezrozumiałe dla osób, które są niewierzące. Ale chyba nie bierze pod uwagę, że i osoby głęboko religijne mogą mieć spory problem z kontrowersyjnymi wypowiedziami 45-latki. Jednak Nita Marie nie zraża się i kontynuuje swoją „misję”, szerząc swoje poglądy wśród tysięcy obserwujących ją w sieci użytkowników.

Nita jest mamą dwójki dzieci. Przyznaje, że jej mąż nie zawsze jest świadomy obecności Boga w małżeńskiej sypialni. Mimo to dzięki modlitwie Nity, ich seks ma być bardziej satysfakcjonujący. 45-latka twierdzi, że włączenie Boga do jej życia seksualnego zintensyfikowało także jej orgazmy.

Reklama

Najlepszym sposobem na wyjaśnienie, jak to jest doświadczać obecności Boga podczas seksu, jest uczucie czystej miłości i spełnienia

– zapewnia.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować