×

Użył kleju zamiast prezerwatywy. Zmarł niedługo po odbytym stosunku

Użył kleju zamiast prezerwatywy. Mężczyzna nie miał odpowiedniego zabezpieczenia, więc wymyślił zamiennik. Strach przed niechcianą ciążą był większy niż strach o własne zdrowie. Niestety igraszki w hotelu miały tragiczny finał. Substancja zawarta w kleju doprowadziła do rozległych obrażeń. 25-latka nie udało się uratować.

Antykoncepcja jest droga

W XXI wieku wciąż istnieją na świecie miejsca, w których dostęp do antykoncepcji jest utrudniony. Co gorsza, nawet tak podstawowa metoda jak prezerwatywa, nie należy do tanich. Nie wiadomo, jak doszło do tego, że 25-letni mężczyzna nie kupił prezerwatyw, ale jego sposób na uniknięcie zapłodnienia był skrajnie głupi.

Pochodzący z Indii, Salman Mirza udał się z narzeczoną do hotelu, aby tam uprawiać seks. Para spotkała się w hotelu mieszczącym się w dzielnicy Juhapura w miejscowości Ahmedabad. Mężczyzna za wszelką cenę chciał uniknąć niechcianej ciąży, dlatego za pomocą kleju „uszczelnił swoje narządy płciowe”. 25-latek nie przemyślał, że drażniąca substancja może doprowadzić do poważnych uszkodzeń ciała. Niestety tak właśnie się stało. Klej przeniknął do organizmu, wyrządzając ogromne szkody poszczególnym organom. Niedługo po miłosnych uniesieniach w hotelu, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Dzień później 25-letniego Salmana Mirzę odnaleziono poza terenem ośrodka. Był nieprzytomny. Przeprowadzone przez policję śledztwo wykazało, że Hindus zakleił swoje narządy płciowe klejem epoksydowym. Co ciekawe, wcześniej para korzystała już z tej substancji, ale w zupełnie innym celu.

Narzeczeni mieszali klej z wybielaczem a następnie odurzali się nim. Znajomi 25-latka potwierdzili, że zarówno on, jak i jego narzeczona byli uzależnieni od narkotyków. Zdarzenie miało miejsce pod koniec czerwca tego roku w Indiach.

Użył kleju zamiast prezerwatywy

Para nie miała do dyspozycji żadnych środków antykoncepcyjnych, dlatego pod wpływem impulsu postanowiła sięgnąć po klej. Można przypuścić, że zaklejenie miejsc intymnych miało na celu uniemożliwienie wytrysku u 25-latka. Dzień po spotkaniu narzeczonych w hotelu, kolega znalazł Salmana nieprzytomnego w krzakach w pobliżu budynku. Mężczyzna zabrał go ze sobą do domu. Niestety stan 25-latka dramatycznie się pogarszał. Gdy trafił do szpitala cywilnego Sola z niewydolnością wielonarządową, nie było sposobu, aby mu pomóc. Mirza zmarł.

Badania wykazały, że klej uszkodził wiele organów wewnętrznych. Rodzina 25-latka zaapelowała o wszczęcie śledztwa w sprawie jego śmierci. Bliscy przypuszczają bowiem, że klej nie był bezpośrednią przyczyną śmierci. Sądzą, że do zgonu mogło dojść na skutek połączenia leków z klejem. Ciało zmarłego zostało już wysłane na ekspertyzę sądową. Funkcjonariusze oczekują na jej wyniki.

Trudno się dziwić mężczyznom, którzy sięgają po tak radykalne metody antykoncepcji. Zapobieganie ciąży wcale nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Nierzadko mężczyźni są przekonani o tym, że ich partnerki się zabezpieczają, podczas gdy one celowo zaprzestają zażywania tabletek antykoncepcyjnych bądź stosowania plastrów, aby zajść w ciążę wbrew woli partnera. Zdarzają się nawet sytuacje dziurawienia prezerwatyw przez zdesperowane kobiety.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pexels (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować