×

Była żona Radosława Majdana pogratulowała mu narodzin syna. Co powiedziała?

Była żona Majdana złożyła mu życzenia z okazji narodzin pierwszego dziecka. Co takiego powiedziała świeżo upieczonemu tacie?

Pierwsze dziecko

10 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przywitali na świecie swojego pierwszego, wspólnego syna. Chłopiec urodził się o godzinie 6:35 i otrzymał imię Henryk. To już trzecie dziecko „Perfekcyjnej Pani Domu”. Celebrtyka ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa – Tadeusza i Stanisława. Małgorzata Rozenek urodziła w luksusowej klinice.

Henryk to pierwsze dziecko Radosława Majdana. Radosną nowiną o przyjściu na świat syna, były piłkarz podzielił się na Instagramie. Dodał urocze fotografie ze szpitala, które podpisał:

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO.

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Złożyli je m.in. Anna Kalczyńska, Piotr Konca, Kamil Grosicki i Qczaj. A co na to byłe partnerki Majdana?

Była żona Majdana

Sylwia Majdan była żoną jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy tylko przez dwa lata. Po rozwodzie nie wróciła jednak do swojego panieńskiego nazwiska, gdyż nie chciała zaczynać wszystkiego od nowa. Od jedenastu lat zajmuje się projektowaniem mody.

Portal Pudelek.pl postanowił skontaktować się z kobietą, aby sprawdzić jej reakcję na wieść o narodzinach syna Majdana. Pierwsza żona piłkarza skierowała do świeżo upieczonych rodziców piękne słowa:

Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców.

My również jeszcze raz gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla mamy i dziecka!

Źródła: www.msn.com, www.pudelek.pl
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij