×

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem? Fani w komentarzach są bezlitośni

Celebrytka dodała kolejne zdjęcia na Instagram, a fani z trudem ją na nich rozpoznali. Czyżby Rozenek przesadziła z retuszem? W komentarzach zaroiło się od różnych opinii, głównie tych krytycznych.

Problem z utratą wagi

W życiu gwiazdy TVN ostatnio sporo się dzieje. „Perfekcyjna Pani Domu” i Radosław Majdan w czerwcu zostali rodzicami małego Henryka. Jednak Rozenek nie mogła sobie pozwolić na długi urlop macierzyński i już kilkanaście dni po urodzeniu powróciła na plan „Projektu Lady”.

Gwiazda będąc jeszcze w ciąży zapowiadała, że po porodzie chce jak najszybciej powrócić do swojej figury. Dieta, treningi, zabiegi na ciało – to miało zagwarantować spektakularny sukces. Wzięła nawet udział w nowym projekcie TVN-u, który wkrótce zadebiutuje na antenie. W „Rozenek cudnie chudnie” zobaczymy, jak główna bohaterka przechodzi metamorfozę przed kamerami.

Wygląda jednak na to, że „Perfekcyjna Pani Domu” ma jakieś problemy z odchudzaniem, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie:

Kolejny dzień na planie „Rozenek Cudnie Chudnie” dla @tvnstyle_official. Problem w tym, że Rozenek jakoś cudnie NIE chudnie 🤷‍♀️😂🤦‍♀️a co u Was? Bo ja mam dziś jakiś beznadziejny dzień 🤭

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek przesadziła z retuszem?

Jak zawsze gwiazda mogła liczyć na słowa pocieszania od swoich wiernych fanów. Jednak sporo miejsca zajęły również komentarze dotyczące wyglądu Rozenek. Nie od dziś wiadomo, że celebrytka uwielbia ingerować w swoje zdjęcia. Ostatnio chyba nieco przesadziła…

Za bardzo przerobiona

Pani Małgosiu, jest pani piękną kobietą, po co te filtry? Nie mogę uwierzyć, przecież to nie pani twarz…

Tak wszystkie zdjęcia są poprzerabiane, że już chyba sama pani nie pamięta, jak wygląda naprawdę

Jedno z najbardziej wyretuszowanych chyba.

Oczywiście „Perfekcyjna Pani Domu” nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała na te liczne hejty. Jak wyjaśniła:

Bo mam make up filmowy i łaskawe światło.

A Wy co sądzicie o nowych zdjęciach Małgorzaty Rozenek?

Źródła: www.radiozet.pl, www.plotek.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować