×

Rosjanie zgwałcili rocznego chłopca. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń

Szokujące doniesienia z Ukrainy. Na specjalną telefoniczną linię wsparcia zgłaszane są zatrważające zbrodnie, których dopuszczają się żołnierze Putina. Rosjanie zgwałcili rocznego chłopca, 9-letnie dziewczynki i wiele innych dzieci. Niektóre z nich miały bardzo rozległe obrażenia, w wyniku których zmarły.

Szokujące doniesienia z Ukrainy

Ukraińcy uruchomili specjalną infolinię pomocową, na którą zgłasza się coraz więcej osób mających za sobą traumatyczne przeżycia. Najwięcej zgłoszeń pochodzi z wyzwalanych miast i wsi obwodu charkowskiego. Ludzie dzwonią, żeby podzielić się tym, czego nie są w stanie sami udźwignąć.

Rosjanie dopuszczają się odrażających przestępstw.

Każdego dnia infolinia pomocy psychologicznej otrzymuje doniesienia o przestępstwach seksualnych popełnianych przez raszystów (połączenie słów “Rosjanin” i “faszysta”)

– napisała na Facebooku ukraińska rzecznik praw człowieka Ludmyła Denisowa.

Informacje o gwałtach przekazują ofiary oraz ich bliscy. Bo Rosjanie często gwałcą tak, by musiały na to patrzeć najbliższe osoby. Najwyraźniej czerpią z tego chorą satysfakcję.

Wśród zgłoszeń jest m.in. przypadek zgwałconego 78-latka. Jest też wiele telefonów, informujących o gwałtach popełnianych przez Rosjan na dzieciach.

Wczoraj, w ciągu zaledwie jednej godziny, 10 osób zgłosiło przypadki przemocy seksualnej, 8 z nich dotyczyło osób nieletnich, które zostały zgwałcone. W tym dwóch 10-letnich chłopców

– przekazała Denisowa.

Rosjanie zgwałcili rocznego chłopca, 9-letnie dziewczynki i wiele innych dzieci

W Iziumiu na oczach matki Rosjanie zgwałcili 9-letnie trojaczki.

Trzy dziewczynki w wieku 9 lat. Mają poważne obrażenia narządów płciowych. Wszystko to na oczach matki, która jest w szoku

– przekazała ukraińska rzecznik praw człowieka.

Wśród zgwałconych są także… niemowlęta. Denisowa wymienia przypadki gwałtu na dziewięciomiesięcznej dziewczynce i rocznym chłopcu. Dziewczynka przeżyła, chłopiec nie. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Chłopiec został zgwałcony przez dwóch rosyjskich żołnierzy.

W ciągu dwóch tygodni zgłoszono 400 przestępstw seksualnych, których dopuścili się Rosjanie na okupowanych terenach.

Fotografie: Pixabay/Zdj. ilustrujące (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij