×

Restauracja Kuby Wojewódzkiego tylko dla bogaczy? Ceny obiadów zwalają z nóg

Restauracja Kuby Wojewódzkiego to nie miejsce dla każdego. Żeby zjeść w lokalu „Niewinni Czarodzieje Trzy Zero” w Gdyni trzeba posiadać zasobny portfel. Ile dokładnie zapłacimy za posiłek u gwiazdy TVN-u?

Dobre jedzenie

Polscy celebryci bardzo cenią sobie dobre jedzenie. Nic dziwnego, że przed laty Annę Muchę i Kubę Wojewódzkiego połączyło uczucie, ponieważ oboje pałają miłością do przysmaków. Kilka dni temu aktorka ze wzruszenia płakała nad talerzem wybornego jedzenia, a teraz jej były partner świętuje z powodu otwarcia własnej restauracji.

Lokal Niewinni Czarodzieje Trzy Zero prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego i Dawida Kwidzińskiego działa od niedawna, ale już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców oraz turystów. Restauracja oferuje w swoim menu m.in. burgery, frytki i hot-dogi. Mogłoby się wydawać, że dania z kategorii fast-foodów nie mogą być drogie, ale rzeczywistość jest zgoła inna.

Karta nie jest specjalnie długa. Wśród przystawek możemy wybrać pomiędzy frytkami z batata w wersji „na bogato” za 29 zł a krewetkami z chili za 37 zł. Oprócz tego, w ofercie znajdziemy tatar wołowy za 32 zł lub sałatkę z batatem w identycznej cenie. Wielbiciele zup będą musieli wybrać tajską zupę rybną za 24 zł lub bulion z pieczonej kaczki za 18 zł. W komentarzach zamieszczonych na facebookowej stronie restauracji możemy przeczytać, że klienci najbardziej lubią hot-dogi. Jego klasyczna wersja z kiełbasą kosztuje 29 zł. Można wybrać również opcję z szarpaną wołowiną za 32 zł, z krewetkami za 35 zł lub boczniakiem za 32 zł.

restauracja Kuby Wojewódzkiego
Facebook

Restauracja Kuby Wojewódzkiego

Lista dań głównych jest bardzo ograniczona. Do wyboru mamy burger wołowy za 35 zł, kaczkę z warzywami w sosie śliwkowym za 47 zł oraz polędwicę z dorsza za 49 zł. Na deser można skosztować musu czekoladowego za 20 zł lub deseru NC Trzy Zero, o który trzeba osobiście zapytać kelnera. Nie wiadomo, co może się znaleźć w jego składzie.

Za obiad dla jednej osoby składający się z przystawki, drugiego dania oraz deseru w najtańszym wariancie trzeba zapłacić co najmniej 84 zł. Do tego można doliczyć ewentualne napoje. Ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego nie należą do najniższych. Bardzo zastanawiająca jest niewielka różnica w cenach pomiędzy przystawkami a daniami głównymi. Najtańsze opcje różnią się tylko o 6 zł.  Z pewnością w Gdyni istnieją miejsca, w których można zjeść dużo taniej, ale niejeden turysta skusi się na możliwość zjedzenia posiłku u „króla TVN-u”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij