×

Restauracja Kuby Wojewódzkiego tylko dla bogaczy? Ceny obiadów zwalają z nóg

Restauracja Kuby Wojewódzkiego to nie miejsce dla każdego. Żeby zjeść w lokalu „Niewinni Czarodzieje Trzy Zero” w Gdyni trzeba posiadać zasobny portfel. Ile dokładnie zapłacimy za posiłek u gwiazdy TVN-u?

Dobre jedzenie

Polscy celebryci bardzo cenią sobie dobre jedzenie. Nic dziwnego, że przed laty Annę Muchę i Kubę Wojewódzkiego połączyło uczucie, ponieważ oboje pałają miłością do przysmaków. Kilka dni temu aktorka ze wzruszenia płakała nad talerzem wybornego jedzenia, a teraz jej były partner świętuje z powodu otwarcia własnej restauracji.

Lokal Niewinni Czarodzieje Trzy Zero prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego i Dawida Kwidzińskiego działa od niedawna, ale już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców oraz turystów. Restauracja oferuje w swoim menu m.in. burgery, frytki i hot-dogi. Mogłoby się wydawać, że dania z kategorii fast-foodów nie mogą być drogie, ale rzeczywistość jest zgoła inna.

Karta nie jest specjalnie długa. Wśród przystawek możemy wybrać pomiędzy frytkami z batata w wersji „na bogato” za 29 zł a krewetkami z chili za 37 zł. Oprócz tego, w ofercie znajdziemy tatar wołowy za 32 zł lub sałatkę z batatem w identycznej cenie. Wielbiciele zup będą musieli wybrać tajską zupę rybną za 24 zł lub bulion z pieczonej kaczki za 18 zł. W komentarzach zamieszczonych na facebookowej stronie restauracji możemy przeczytać, że klienci najbardziej lubią hot-dogi. Jego klasyczna wersja z kiełbasą kosztuje 29 zł. Można wybrać również opcję z szarpaną wołowiną za 32 zł, z krewetkami za 35 zł lub boczniakiem za 32 zł.

Restauracja Kuby Wojewódzkiego

Lista dań głównych jest bardzo ograniczona. Do wyboru mamy burger wołowy za 35 zł, kaczkę z warzywami w sosie śliwkowym za 47 zł oraz polędwicę z dorsza za 49 zł. Na deser można skosztować musu czekoladowego za 20 zł lub deseru NC Trzy Zero, o który trzeba osobiście zapytać kelnera. Nie wiadomo, co może się znaleźć w jego składzie.

Za obiad dla jednej osoby składający się z przystawki, drugiego dania oraz deseru w najtańszym wariancie trzeba zapłacić co najmniej 84 zł. Do tego można doliczyć ewentualne napoje. Ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego nie należą do najniższych. Bardzo zastanawiająca jest niewielka różnica w cenach pomiędzy przystawkami a daniami głównymi. Najtańsze opcje różnią się tylko o 6 zł.  Z pewnością w Gdyni istnieją miejsca, w których można zjeść dużo taniej, ale niejeden turysta skusi się na możliwość zjedzenia posiłku u „króla TVN-u”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij