×

Nasze orły są już w Soczi. Dziś piłkarzy czeka jeszcze konferencja prasowa i otwarty trening

Stało się. Polscy piłkarze są już w Soczi! Kadrowicze wyruszyli na lotnisko Chopina w Warszawie tuż po godzinie 9 rano. Przed samym budynkiem czekała na nich spora grupa kibiców, która postanowiła powitać, a zarazem pożegnać naszych orłów przed wylotem na wyczekiwany przez wszystkich Mundial. Jak donoszą źródła, samolot z biało-czerwonymi wylądował w Soczi przed godziną 14. To tam polska reprezentacja będzie przygotowywać się do nadchodzących spotkań. 

Po trzech godzinach lotu Robert Lewandowski i spółka zameldowali się na lotnisku.

Hej Rosja. Jesteśmy i będziemy walczyć o nasze marzenia! – napisał na swoim Instagramie Robert Lewandowski.

Zdjęcia z wyczekiwanego przez wszystkich lotu mogliśmy oglądać w mediach społecznościowych już wcześniej. Już na pokładzie samolotu Krychowiak wrzucił post na swojego Twittera z podpisem „Rosjo, nadlatujemy!”

Polacy mają nocować w luksusowym hotelu Hyatt, który znajduje się tuż nad Morzem Czarnym. Na godzinę 17:30 zaplanowana jest dzisiaj konferencja prasowa Adama Nawałki, a później pierwszy otwarty trening.

Oj będzie się działo! Miejmy nadzieję, że widoczny na zdjęciach uśmiech jeszcze długo będzie gościł na twarzach polskiej reprezentacji i kibiców. Trzymamy kciuki!

Może Cię zainteresować

zamknij