×

Kilku piłkarzy pokazało po Mundialu prywatne zdjęcia. Pod nimi aż zawrzało!

Biało-czerwoni odpadli z mistrzostw świata w Katarze po meczu 1/8 finału z reprezentacją Francji. Samolot z reprezentacją Polski wylądował w poniedziałkowy wieczór na wojskową część lotniska Warszawa-Okęcie. Nie wszyscy piłkarze wrócili do kraju. Część z nich udała się na rajski odpoczynek. Jednak wakacje piłkarzy polskiej reprezentacji obiły się głośnym echem w sieci. „Ja bym się wstydził chwalić wakacjami po takim mundialu”

Wakacje piłkarzy z polskiej reprezentacji

Reprezentacja Polski przegrała z Trójkolorowymi 1:3 i tym samym nasi zakończyli swój udział w mistrzostwach świata w Katarze. Pomimo tego, że Biało-Czerwoni po raz pierwszy od 36 lat wyszli z grupy, to styl ich gry bardzo nie spodobał się polskim kibicom. Dodatkowo, rzekoma premia od premiera Morawieckiego, którą mieli otrzymać zawodnicy, poruszyła opinią publiczną. Falę goryczy przelały wakacje piłkarzy polskiej reprezentacji. Do kraju powróciła tylko część z nich, a pozostali udali się na egzotyczny wypoczynek.

Zdjęcie, które dodała Anna Lewandowska, wywołało w sieci prawdziwą burzę. Internauci mieli pretensję o podpis pod zdjęciem „Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek”. Twierdzą, że polscy piłkarze nie do końca zasłużyli na odpoczynek.

A czym on się zmęczył, człapaniem czy strzelaniem nieudolnie karnych i ich powtórek?!?

wakacje to on ma ciągle jak gra w polskiej reprezentacji. Porażka po całości

– pisali rozwścieczeni kibice.

Przypomnijmy że Lewandowscy odpoczywają na Seszelach, gdzie wraz z dziećmi spędzają czas w luksusowym kurorcie nad Oceanem Indyjskim.

Egzotyczny wypoczynek

Na rajskie wakacje wybrał się także Arkadiusz Milik, który wraz z ukochaną Agatą Sieramską wybrali się na Malediwy. Partnerka wspierała napastnika Juventusu podczas zmagań na mistrzostwach i również teraz towarzyszy mu podczas wakacyjnej eskapady. Ich zdjęcie na plaży zrobiło prawdziwą furorę. Niestety, tutaj także pojawiły się komentarze niezadowolonych fanów:

Piękne wczasy i wszystko spoko, ale moglibyście trochę zachować to dla siebie. Kasa wzięta, mecz bez szału i zadowoleni

To jest bezczelność z Waszej, piłkarzy, strony. Zagraliście dramat na mistrzostwach, ledwo odpadacie, a już za chwile zdjęcia z wakacji…

Ja bym się wstydził chwalić wakacjami po takim mundialu

Na Malediwy wybrał się również Krzysztof Piątek, który na mundialu rozegrał łącznie 26 minut. Napastnik Salernitany również spotkał się z niemałą krytyką kibiców.

Nabiegałeś się biedaku na mundialu, to trzeba odpocząć

Trenować powinieneś, a nie leżeć

Zasłużone wakacje nie ma co

– komentują.

Czy osąd polskich kibiców, którzy zarzucają piłkarzom słabą grę na mistrzostwach, to wyłącznie ich wina? Przypomnijmy, że Czesławowi Michniewiczowi cały czas zarzuca się marnowanie potencjału naszej drużyny.

Źródła: sport.fakt.pl, sport.tvp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x