×

W prasie pojawiła się rekonstrukcja wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Ludzie są oburzeni

O śmierci Piotra Woźniaka-Staraka mówi cała Polska. Tragedia, która dotknęła rodzinę milionera, zdradza okrutną prawdę o życiu i o tym, że dramaty dotykają każdego z nas… 39-latek zostawił pogrążonych w żałobie rodziców i żonę. Dziś Piotr i Agnieszka obchodziliby rocznicę ślubu. Dokładnie trzy lata temu pobrali się w bajecznej Wenecji, ale dziś media rozpisują się o jego śmierci… Rekonstrukcja wypadku milionera pojawiła się w Super Expressie i Fakcie. Internauci pytają: „Po co?”.

Rekonstrukcja wypadku milionera pojawiła się w popularnych gazetach i od razu wzbudziła kontrowersję. Jest szeroko omawiana przez ludzi

W opisie tragicznych chwil na jeziorze Kisajno pojawia się fragment, z którego wynika, że Piotr Woźniak-Starak miał krzyknąć do 27-letniej Ewy: „Trzymaj się”. Super Express podaje te słowa jako jego ostatnie.

Rekonstrukcja wypadku milionera

FAKT

Jednak najbardziej zaskakujące jest to, w jaki sposób dokonano graficznej rekonstrukcji z miejsca wypadku. SE i Fakt pokusiły się o przedstawienie postaci na łódce…

Najbardziej internauci są oburzeni tym, w jaki sposób wycięto milionera ze zdjęcia i umieszczono go w grafice. Szokujące jest dla nich także umieszczenie 27-letniej kobiety na łódce, pozorując jej upadek.

Szczerze mówiąc to nie podoba mi się ta ‚rekonstrukcja’. Co to ma wnieść?

Obrazek skonstruowany jak grafika do elementarza… Okropne. Współczuję rodzinie

Moim zdaniem to jest niesmaczne

Piotr Wożniak-Starak wypada z łódki

SUPER EXPRESS

Czy Waszym zdaniem granice zostały przekroczone?

Polecane

Może Cię zainteresować