×

Trzy lata temu Piotr i Agnieszka wzięli ślub. Dziś obchodziliby trzecią rocznicę

18 sierpnia miała miejsce tragedia, która na zawsze rozdzieliła tych zakochanych… Od rana pojawiały się w mediach komunikaty o tym, że znany producent zaginął na jeziorze Kisajno. Dopiero po kilku dniach poszukiwań opinię publiczną obiegła porażająca informacja o tym, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Miał zaledwie 39 lat i całe życie przed sobą. Kochał aktywność, nie lubił siedzieć w miejscu, a towarzyszyła mu w tym jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak. Dziś Piotr i Agnieszka obchodziliby rocznicę ślubu.

Dokładnie trzy lata temu w pałacu Ca’Vendramin Calergi przy Canal Grande w Wenecji Piotr i Agnieszka zostali małżeństwem. Tragiczne wydarzenia przerwały ich wspólną drogę…

Wydawało się, że mieli wszystko: miłość, pieniądze, zdrowie i przyjaciół. Zabrakło jednej, bardzo cennej rzecz – szczęśliwego zakończenia. Dwa dni po tym, gdy mieli świętować trzecią rocznicę ślubu, odbędzie się msza żałobna w intencji Piotra w kościele w Konstancinie-Jeziornie. Następnego dnia urna z prochami Piotra zostanie przewieziona na Mazury, do miejscowości Fuleda.

Dziś Piotr i Agnieszka obchodziliby rocznicę ślubu. Dokładnie trzy lata temu powiedzieli sobie „tak” w magicznej Wenecji

Agnieszka w krwistoczerwonej sukni nigdy nie była szczęśliwsza. Na ślubie nie brakowało znanych osób. Razem z zakochanymi pojawiły się w Ca’Vendramin Calergi.

Wyjątkowe zdjęcia z uroczystości obiegły polskie media. Dawno nie było takiego ślubu wśród gwiazd

„Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że się rozumiemy bardzo dobrze”

Piękna miłość…

Może Cię zainteresować

zamknij