×

Został wezwany przez dyrektora do szkoły córki. Gdy dowiedział się dlaczego, rzucił się na dziecko

Funkcjonariusz policji Raymond Rosario jest także ojcem 14-letniej dziewczyny. Jednak sposób, w jaki potraktował nastolatkę, zbulwersuje każdego rodzica. Jego metody wychowawcze pozostawiają wiele do życzenia.

Wezwanie do szkoły

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z kamer bezpieczeństwa zamontowanych na terenie szkoły. Mężczyzna został wezwany przez nauczycieli w związku z nagannym zachowaniem córki. Nastolatka podobno „nie uszanowała swojego nauczyciela”.

Kara dla córki

Po odbytej rozmowie z dyrekcją szkoły, mężczyzna został w pokoju z córką i z dwiema innymi osobami. Obecność obcych jednak wcale nie przeszkadzała mu w „wymierzeniu kary”. Bez żadnych skrupułów rzucił się na 14-latekę, złapał ją za włosy i zaczął brutalnie szarpać. Kilka razy uderzył też twarz, dziewczyna oberwała również paskiem. Sprawą zajęła się policja. Nastolatce na szczęście nie stało się nic poważnego.

Interwencja

Incydent zgłoszono, gdy tylko 44-latek opuścił pokój. Kobieta tłumaczy, że nie interweniowała ze względu na szok i obawy o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Policjant zostanie oskarżony o znęcanie się nad dzieckiem. Dobrowolnie oddał się także w ręce władz.

Może Cię zainteresować

zamknij