×

Matka podała dziecku do picia wódkę. Była przekonana, że to zabawne

Matka podała dziecku do picia wódkę. Gdy nagranie z tej kontrowersyjnej „uczty” trafiło do sieci, na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Do drzwi kobiety zapukali policjanci. Wtedy przestało jej być do śmiechu.

Matka podała dziecku do picia wódkę. Myślała, że to zabawne?

Trudno zachować spokój, mówiąc o zdarzeniu, do którego doszło w Dover w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Tym bardziej trudno oglądać nagranie z tego kontrowersyjnego „przyjęcia”. A chodzi o filmik udostępniony w mediach społecznościowych, na którym widać matkę częstującą swoje małe dziecko wódką.

Kobieta siedzi z maluchem na podłodze, w tle gra głośna muzyka. W pewnym momencie Brytyjka nalewa alkohol do nakrętki, a następnie wlewa jej zawartość do gardła kilkumiesięcznego niemowlęcia. Dziecko nie ma wyjścia, musi przełknąć ognisty napój.

Na skandalicznym nagraniu widać również mężczyznę bez koszuli, który obojętnie przechodzi obok pijącego wódkę malucha. To prawdopodobnie ojciec dziecka. Zachowanie brytyjskich rodziców wielu osobom nie mieści się w głowie. Jednak oni zdają się być dumni ze swoich poczynań. Może nawet liczyli, że wrzucając do sieci wideo, rozbawią internautów…

Napoiła dziecko alkoholem, a nagranie wrzuciła do sieci. Szybka reakcja internautów

Gdy nagranie trafiło do mediów społecznościowych, wzbudziło ogromne oburzenie wśród użytkowników. Wielu z nich o całej sprawie powiadomiło policję.

Para z Dover została zatrzymana. Postawiono im zarzut okrucieństwa wobec dziecka. Niedługo potem oboje zostali zwolnieni do domu za kaucją. Trwa dochodzenie w sprawie nieodpowiedzialnych rodziców. Jednak cały czas niemowlę, które było pojone alkoholem pozostaje pod ich opieką.

O koszmarnym incydencie została również poinformowana opieka społeczna w Wielkiej Brytanii. Pracownicy socjalni mają mieć oko na tę rodzinę.

Skontaktowałem się z pomocą społeczną, która powiedziała, że ​​dziecko jest bezpieczne, ale nadal niestety mieszka z rodzicami

– napisał internauta.

To skandal, że mogą nazywać się rodzicami. Dziecko powinno zostać im natychmiast zabrane

– skomentowała inna osoba, zbulwersowana całą sprawą.

To nie pierwszy taki przypadek. Przed laty pisaliśmy o matce, która napoiła 8-miesięcznego synka wódką. Gdy chłopiec stracił przytomność, poszła na imprezę!

Źródła: zanewslive.com, www.o2.pl
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować