×

Rafalala została zatrzymana za atak na nastolatkę. Zakuta w kajdanki trafiła do aresztu

Kilka dni temu znana transseksualistka Rafalala napadła na ulicy 14-latkę, o czym informowaliśmy już wcześniej. Później sprawą zainteresował się nawet Szef MSWiA, Joachim Brudziński. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać Rafalalę w kajdankach i w celi

Wiadomo, że transseksualistka została zatrzymana na polecenie prokuratora. Usłyszała trzy zarzuty, m.in. naruszenia nietykalności cielesnej poprzez oblanie kawą pokrzywdzonej dziewczynki. Jak podaje PAP, pozostałe z nich to: „wypowiadanie gróźb wobec pokrzywdzonej, naruszenia jej nietykalności cielesnej poprzez oblanie jej kawą oraz znieważenia pokrzywdzonej poprzez wypowiadanie wobec niej słów powszechnie uznawanych za obelżywe”.

Śledczy przesłuchali już w tej sprawię pokrzywdzoną nastolatkę, a także jej mamę. Nie zdołali jednak przesłuchać Rafalali, ponieważ była pod wpływem bliżej nieokreślonych leków. Z komisariatu przewieziono ją do szpitala, aby upewnić się, że może składać wyjaśnienia. Wiadomo również, że transseksualistce nie grozi areszt, a jedynie zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz dozór policyjny. Rafalala usłyszy zarzut gróźb karalnych.

Może Cię zainteresować

zamknij