×

Pod wakacyjnym zdjęciem Gwit pojawiło się bezpośrednie pytanie o wagę. Wywołało burzę

Na instagramowym profilu Dominiki Gwit co chwilę rozpoczynają się komentarzowe burze. Najczęściej dotyczą one wagi oraz otyłości. Zazwyczaj obserwujący „przepychają się” słownie pomiędzy sobą. Zdarza się jednak, że swoje uwagi i opinie kierują bezpośrednio do Dominiki. Tym razem jedna z użytkowniczek zadała aktorce bezpośrednie i odrobinę niezręczne pytanie.

„Schudnąć dla siebie i dla męża?”

Jedna z użytkowniczek Instagrama na profilu Dominiki Gwint, tuż pod zdjęciem z wakacji, wprost zapytała ją o to, czy nie chciałaby schudnąć dla samej siebie i dla męża. Poniżej przytaczamy całość komentarza, zachowując przy tym pisownie oryginalną:

Nie chciałabyś schudnąć i dla samej siebie i dla męża? Pewnie, ze kocha Cię i w takim rozmiarze, ale myślę, ze twoja waga wola o to aby coś z nią zrobić… :( jesteś młoda wiec zawalcz o siebie jeszcze

„Nie żyjesz jej życiem”

Pod tą wypowiedzią natychmiast zaroiło się od kolejnych komentarzy. Jedne z nich były mniej dosadne, a inne bardziej:

nie chciałabyś iść po rozum do głowy? trzeba czasami się zastanowić co się pisze, nie jesteś nią nie żyjesz jej życiem, to jej wybór i dajcie jej żyć, bo życie jest kruche

„Nie chodzi tu o złośliwość…”

Już po chwili autorka wcześniejszego wpisu próbowała wytłumaczyć, dlaczego skierowała do Dominiki takie pytanie:

Nie chodzi tu o złośliwość, wystarczy zgubić 15 kg, mieć rozmiar L czy XL, nie dla opinii publicznej, ale dla zdrowia!! Szkoda po prostu Dominiki, bo jest fajną dziewczyną, pozytywną, i może wiele osiągnąć, ale na litość Boską, zdrowie to podstawa, i życzę by to osiągnęła jak najszybciej!

Coraz mniej miło

Pod tymi komentarzami robiło się już coraz mniej przyjemnie… Wśród osób, które wypowiedziały się w tym wątku, znalazły się również i takie, które mają już po prostu dość rozmów na temat wagi Dominiki. Poniższa wypowiedź jako jedna z naprawdę nielicznych pozostała bez odpowiedzi, ale mimo to nie zakończyła rozpętanej „burzy”.

Drogie Panie, czy musicie tak ze sobą walczyć to wstyd. Pani Dominice jest przykro!

Polecane

Może Cię zainteresować