×

Przyszła w staniku na siłownię. Zażądano, by się przebrała. „Prędzej umrę”

Nie po to się influencerzy pocą na siłowni, żeby potem zakrywać ciało. Influencerka fitness przyszła w staniku na siłownię, czym zdenerwowała jedną z ćwiczących kobiet. Trening omal nie przerodził się w walkę wręcz.

Na bieżni jak na wybiegu

Czy na siłowni obowiązuje jakiś dress code? Przecież to nie teatr, ani nie kościół. Ale też nie wybieg dla modeli i modelek. Dlatego warto stosować się do regulaminu (czasem siłownie zastrzegają np., że strój powinien zasłaniać brzuch) i nie epatować nagością. Wydekoltowane topy, krótkie szorty, niedyskretne legginsy, przez które przebijają stringi… niektórym ten widok może sprawiać przyjemność. Nie zapominajmy jednak, że są też osoby, które mogą poczuć się niekomfortowo na widok wypiętych pośladków w stringach.

Kayli Kaukoli to influencerka fitness, która od dawna dba o swoje ciało i mnóstwo pracy wkłada w to, by prezentowało się ono perfekcyjnie. W związku z tym wykorzystuje każdą okazję, by pochwalić się efektami wytężonej pracy. Gdy idzie na siłownię, często robi sobie zdjęcia, które później dodaje w mediach społecznościowych. Dlatego podczas dobierania stroju Kaukoli dba nie tylko o wygodę, ale i o walory estetyczne. Tyle że nie wszystkim podoba się to, jakie ubrania influencerka zakłada podczas ćwiczeń.

Przyszła w staniku na siłownię

Tym razem Kayli Kaukoli postawiła na czarne legginsy, zestawione ze stanikiem typu opaska. Influencerka doskonale czuła się w tym stroju, ale nie wszyscy podzielali jej entuzjazm. Jedna z ćwiczących kobiet poprosiła influencerkę o… przebranie się. Jak można się domyślać, ta prośba nie spodobała się Kayli.

Kobieta poskarżyła się podczas krótkiego filmu, zamieszczonego na TikToku.

Jakaś Grażyna z siłowni poczuła się urażona moim sportowym stanikiem typu opaska. Powiedziała, że odsłania zbyt wiele i poprosiła mnie o przebranie się

– słyszymy na nagraniu.

Prośba klientki nie została spełniona.

Prędzej umrę

– zaznaczyła influencerka.

@kaylzzzfit No thanks🖤 #fittok #foryoupage #fyp #fitinspo #gymfits #TurboTaxAndRelax #ByeByeSundayBlues #ImoniCarly ♬ original sound – bobsburgersvids

Wśród komentujących internautów zdania są podzielone. Niektórzy uważają, że krytykująca influencerkę kobieta miała rację.

Dlaczego nie można po prostu ubrać się skromnie? Dzielimy przecież przestrzeń z innymi ludźmi i powinniśmy zwracać na nich uwagę

– czytamy w jednym z komentarzy.

Nie brakuje też opinii, że nie ma nic niestosownego w eksponowaniu swojego wytrenowanego ciała.

Gdybym tak wyglądała, też bym się tak ubierała

– napisała inna internautka.

A jakie jest Twoje zdanie? Przesadziła?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x