×

Kobieta została wyproszona z siłowni. Przeżyła „upokarzającą” sytuację

Kobieta wyproszona z siłowni po tym, jak nie dostosowała się do zasad w niej obowiązujących. Określiła zdarzenie jako „upokarzające”.

Kobieta wyproszona z siłowni

Siłownie to miejsca, gdzie człowiek powinien czuć się komfortowo. Wszak nieważne czy właśnie bijemy rekord w podnoszeniu ciężarów czy staramy się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Aby zapewnić taką przyjazną atmosferę, niejednokrotnie wprowadzane są pewne zasady np. Dress Code.

Nieprzyjemne doświadczenie z nim związane przeżyła 26-letnia Shelby Rodriguez. Jak sama tłumaczy:

Więc właśnie poszłam na siłownię, a pani w recepcji powiedziała, że ​​mają zasady, że nie wolno nosić staników sportowych na siłownię, że „nie mogę pokazywać brzucha”. Następnie dodała: „Tym razem jest sobie odpuścimy te zasady, ale żebym pamiętała o tym następnym razem.” Więc pomyślałam, OK, w porządku i poszłam na salę, aby wykonać swój trening.

Kiedy była w połowie treningu prowadzący podszedł do niej i poprosił ją, aby ta opuściła salę ćwiczeń, ponieważ jej strój łamał zasady dotyczące ubioru na siłowni, z której korzystała. Wówczas nagrała filmik bezpośrednio z samochodu, gdzie cała w łzach opowiedziała, co się stało.

Wideo obejrzano już 539 tys. razy!

@shelby.bellzidk why I’m even posting this #fatshaming #weightloss #weightlossjourney #bodyimage #bodypositivity #weightlosstiktok #weightlossforwomen #foryoupage♬ original sound – shelby 𖥸

W kolejnym filmiku kobieta odniosła się do pewnych aspektów, na które zwracali uwagę internauci. Według Shelby kobieta z recepcji podeszła do niej dość lekceważąco:

Nie powiedziałam, w jaki sposób pani w recepcji ze mną rozmawiała. Przede wszystkim się zapytałam: „Och, nie wolno nam nosić stanika sportowego?” a ona powiedziała w dość poniżającym tonie: „Cóż, nie można u nas mieć aż tak wywieszonego brzucha na widoku” . Więc to już nie jest w porządku.

@shelby.bellzReply to @funnywhenitisnt ##fatshaming ##foryoupage ##weightlossforwomen ##weightlosstiktok ##bodypositivity ##bodyimage ##weightlossjourney ##weightlosscheck♬ original sound – shelby 𖥸

Poruszenie w sieci

Jak zwykle w przypadku emocjonalnej sytuacji internauci są podzieleni. Część osób wspiera Shelby i rozumie czemu poczuła się wyjątkowo niekomfortowo. Zwłaszcza że zachowanie pracowników siłowni pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza na recepcji. Jedną z głównych porad dla Shelby jest natychmiastowa zmiana siłowni.

Jednakże inni w myśl zasady „nieznajomość prawa nie zwalnia cię z odpowiedzialności” wskazują, że kobieta nie znała zasad, jakie obowiązują na siłowni. Jej emocjonalne poruszenie nie powinno mieć miejsca, albowiem to ona sama zawiniła. O ile samo zachowanie recepcjonistki było nieodpowiednie, tak niektórzy internauci zauważają, że mogła ona żartować, aby rozluźnić atmosferę.

A wy co sądzicie o całej tej sytuacji?

Może Cię zainteresować

zamknij