×

Kobietę wyproszono z siłowni. Wszystko z powodu jej nieodpowiedniego stroju

Niecodzienna sytuacja w trakcie ćwiczeń spotkała Alanę. Kobietę wyproszono z siłowni, albowiem według pracowników łamała ona zasady dress codu na obiekcie.

Kobietę wyproszono z siłowni

Większość obiektów, gdzie ludzie ćwiczą, mają swoje zasady co do ubioru. Ma to związek z kulturą, kwestiami bezpieczeństwa bądź obyczajowości. Czasami jednak dochodzi do paradoksalnych sytuacji.

Amerykanka Alana na swoim TikToku podzieliła się lustrzanym selfie, na którym miała na sobie czerwoną koszulkę i czarne legginsy. Podpisała je słowami:

Pracownicy Planet Fitness, którzy powiedzieli mi, że ten strój łamie ich zasady co do dress codu..

Internauci zaczęli się dopytywać niby w jaki sposób łamała ona dress code. Okazało się, że chodziło o długość koszulki.

Powiedzieli, że moja koszulka jest za krótka, więc powinnam bardziej ściągnąć koszulę i bardziej podciągnąć legginsy

– tłumaczy w mediach społecznościowych dziewczyna.

Internauci zgodnie stwierdzili, że to całkowicie bezsensowne i pracownicy przesadzili. Sama zainteresowana napisała, że zmienia siłownię na inną i cofnęła swój miesięczny karnet.

Kobietę wyproszono z siłowni
TikTok

Stanowisko siłowni jest wyjątkowo niejasne

Amerykańskie tabloidy próbowały się skontaktować z władzami Planet Fitness, jednakże nie uzyskali oni odpowiedzi, co do stroju Alany.

Na oficjalnej stronie widnieje następujące ustosunkowanie się co do dress codu:

Wszyscy jesteśmy za ludźmi, którzy wyrażają siebie, ale prosimy, aby w klubie nie nosić ubrań, które mogą być postrzegane jako onieśmielające, zbyt dużo odkrywające lub obraźliwe. Nie zezwalamy również na odzież, która może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa lub uszkodzić sprzęt. Przykłady niedozwolonej odzieży to: buty lub sandały z odkrytymi palcami; buty lub ubrania pokryte błotem, tłuste lub zabrudzone; dżinsy lub spodnie z wystającymi oczkami oraz ubrania z komunikatami, które rozsądna osoba może uznać za obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Co sądzicie o zasadach dotyczących ubioru na tej siłowni?

Kobietę wyproszono z siłowni
Freepik

Nie tak dawno miała miejsce bardzo podobna niemiła sytuacja. Inna bywalczyni siłowni także została wyproszona z siłowni z powodu stroju. Uważa, że została wręcz upokorzona przez pracowników.

Źródła: www.ladbible.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Freepik

Może Cię zainteresować

zamknij