×

Przerażający wypadek w metrze. Człowiek stracił nogę po tym jak wpadł pod pociąg

Przerażający wypadek w metrze. Na stacji Politechnika w Warszawie miało miejsce makabryczne zdarzenie. Człowiek znalazł się pod pociągiem metra. Poszkodowany mężczyzna stracił nogę. Na miejscu zdarzenia działają już służby.

Makabryczne zdarzenie w Warszawie

W Warszawie na stacji metra Politechnika doszło do tragicznego zdarzenia. Człowiek, który usiłował popełnić samobójstwo znalazł się pod pociągiem metra. Przejeżdżający pojazd odciął mu nogę. Poszkodowany jest przytomny. Został przewieziony karetką do szpitala.

Ze względu na wypadek na miejscu występują utrudnienia. WTP poinformowało, że z powodu zdarzenia na stacji metra Politechnika należy liczyć się ze zmianami w kursowaniu linii metra M1. Ruch odbywa się w pętlach: Kabaty – Wilanowska oraz Dw. Gdański – Młociny.

Służby pracują nad uruchomieniem linii autobusowej w zastępstwie metra. Będzie ona kursować na trasie Metro Wilanowska 02 – Pl.Wilsona 07. Trasa linii Z za Metro jest następująca:

PL.WILSONA 07 – Mickiewicza – Andersa – Marszałkowska – Waryńskiego – Batorego – al.Niepodległości – Puławska – METRO WILANOWSKA 02 – Puławska – Woronicza – al.Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – PL.WILSONA 08.

Na odcinku pl.Wilsona – Metro Politechnika można także korzystać z tramwajowej linii 15.

Przerażający wypadek w metrze

Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego poinformowała, że problemy w komunikacji miejskiej mogą się utrzymać jeszcze przez dłuższy czas.

Utrudnienia mogą potrwać dłuższy czas. W związku z wypadkiem na miejscu pracuje policja i prokurator

– poinformowała Bartoń i potwierdziła w rozmowie z Super Expressem, że była to próba samobójcza.

W ostatnim czasie w Polsce oraz na całym świecie ma miejsce prawdziwa epidemia samobójstw. Długotrwałe zamknięcie w domach oraz izolacja spowodowana COVID-19 doprowadziła do drastycznego pogorszenia stanu psychicznego ludzi. Sytuację pogarsza także brak stabilizacji finansowej spowodowany przez dotkliwe obostrzenia rządu.

Niedawno głośno było o samobójstwie pary 21-latków, którzy czekali aż potrąci ich pociąg. Najczęściej słyszy się o samobójstwach polegających na potrąceniu przez pociąg lub powieszeniu.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować