×

Przerażające wyznanie rosyjskiego żołnierza. „Wbiłem nóż prosto w jego serce”

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) przechwyciła kolejne przerażające wyznanie rosyjskiego żołnierza. Rozmawiał z żoną. Podczas krótkiej wymiany zdań Rosjanin porównywał siebie do bohaterów z filmu „Władca Pierścieni”. Opowiadał, jak „wbija nóż w serce”, bo „ma ostrze jak Frodo Baggins”. Tymi słowami miał odnieść się do potwornej zbrodni, której wcześniej się dopuścił.

Przerażające wyznanie rosyjskiego żołnierza

Od początku wojny w Ukrainie SBU gromadzi kolejne dowody zbrodni, za którymi stoją Rosjanie. Niepodważalnymi dowodami mają być przechwytywane rozmowy rosyjskich żołnierzy. Te nierzadko mrożą krew w żyłach. Podobnie było tym razem.

Ukraińcy niemal od pierwszych dni inwazji prześmiewczo nazywają rosyjskich najeźdźców „orkami”. Nazwa pochodzi z kultowej sagi sagi J.R.R Tolkiena, gdzie określano tak wojska sił zła. Teraz okazuje, że sami Rosjanie porównują siebie do wspomnianych bohaterów. SBU przechwyciło rozmowę, w której rosyjski żołnierz chwalił się swojej żonie, jak zabijał Ukraińców. Porównał się w tym kontekście do bohaterów z „Władcy Pierścieni”.

Wbiłem nóż prosto w jego serce… Mam ostrze jak Frodo Baggins. Więc spełniłem swoje marzenie… Chciałem przeciąć mężczyźnie ścięgna

– mówi żonie rosyjski najeźdźca.

przerażające wyznanie rosyjskiego żołnierza
Wikimedia Commons

Co na to wszystko żona Rosjanina?

Żona Rosjanina z jednej strony wydawała się być obojętna na słowa męża, a z drugiej zniesmaczona, kiedy słyszała o krwawych snach ukochanego. Do słów żony Rosjanina odniosła się SBU.

Raczej nie będzie czekać na jego powrót do domu… ​​Dołożymy wszelkich starań, aby do tego nie doszło.

Rosyjscy okupanci nie są nazywani orkami na darmo – niektórzy z nich naprawdę są fanami tych postaci z Władcy Pierścieni i cieszą się z zabijania Ukraińców

– przekazał Artem Dechtiarenko, rzecznik SBU.

Ukraińcy przechwycili kolejną rozmowę. Wcześniejsze dotyczyły innych morderstw czy gwałtów. „Złapał ją za nogi i gdzieś zaciągnął”.

Źródła: www.o2.pl, twitter.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), commons.wikimedia.org

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij