×

Napisała do nieznajomego w aplikacji randkowej. Jego odpowiedź była chamska

Współczesne randkowanie diametralnie różni się od randkowania naszych przodków z różnych powodów. W przeciwieństwie do nich mamy do dyspozycji chociażby aplikacje randkowe. Nie nam oceniać czy to dobrze czy źle – zdania z pewnością są podzielone. Prawda jest natomiast taka, że znajomościami zawartymi za ich pośrednictwem można się mocno rozczarować. Zatem, czy napisać do nieznajomego w aplikacji randkowej? Nasza bohaterka to zrobiła, ale szybko pożałowała. Odpowiedź mężczyzny niejedną kobietę wryłaby w ziemię. Ona nie pozostała mu dłużna.

Czy napisać do nieznajomego w aplikacji randkowej? Ona się zdecydowała, ale szybko pożałowała

Ludzie korzystają z aplikacji randkowych w różnych celach. Jedni szukają drugiej połówki, inni nieobowiązujących znajomości, a jeszcze inni partnera bądź partnerki na wesele czy inne przyjęcie.

Napisała do nieznajomego w aplikacji randkowej
Public Domain Pictures

Nasza bohaterka trafiła na mężczyznę, który w opisie swojego profilu jasno sprecyzował swój cel. Napisał: „Szukam partnerki na wesele. Będzie open bar”. W związku z „ogłoszeniem”, kobieta napisała do niego prosto z mostu z zapytaniem, kiedy wybiorą się na to wesele. Odpowiedź ją zamurowała.

Biorę pod uwagę tylko dziewczyny, które ważą mniej ode mnie (…) Idź na siłownię i zacznij korzystać z aplikacji do odchudzania

– odpisał mężczyzna.

Poszukująca szczęścia kobieta pokazała na swoim profilu na TikToku zrzut ekranu krótkiej rozmowy jako dowód.

Napisała do nieznajomego w aplikacji randkowej
TikTok

Co na to internautka? Bez wątpienia była w szoku, ale w żaden sposób nie dała tego po sobie poznać. Zdecydowała natomiast, że tak tego nie zostawi. Dosadnie dała do zrozumienia, co myśli o swoim rozmówcy i jego odpowiedzi.

Tak w zasadzie to chodzę na siłownię codziennie, ale dzięki za radę, królu. A tobie radzę być milszym dla ludzi. Twoje życie musi być beznadziejne

– odpowiedziała.

Co więcej, internautka w nagraniu na TikToku zamieściła także zdjęcia mężczyzny z jego profilu w mediach społecznościowych. Wierzy, że w ten sposób uda jej się przestrzec inne kobiety przed aroganckim facetem.

Reakcje internautek

Co na to wszystko internautki? Reakcje były różne, ale niemal wszystkie stanęły po stronie kobiety.

Kochana, co w jego profilu sprawiło, że przesunęłaś w prawo?

Widziałam go w tej aplikacji już ze dwa lata temu

Przykro mi, faceci są okropni, a ty jesteś cudowna

– czytamy.

Czy podczas korzystania z aplikacji randkowej przytrafiła Ci się sytuacja, o której chciałabyś opowiedzieć? Jeśli tak, koniecznie się nią z nami podziel.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Pixinio (miniatura wpisu), pixnio.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij