Rodzice odkryli te szokujące rysunki swojej córki. To dzięki nim dowiedzieli się o brutalnej prawdzie

Ta historia wstrząsnęła nie tylko Ameryką Południową, ale i całym światem!

Rodzice mieszkający w Brazylii odkryli łamiące serce szkice narysowane przez ich 5-letnią córkę. Rysunki odzwierciedlają brutalną prawdę. Pokazują w jaki sposób dziewczynka była seksualnie wykorzystywana przez księdza. To istny horror!

Matka dziecka była okropnie zrozpaczona całą sytuacją. Nie zwlekając ani chwili dłużej postanowiła zabrać córkę do psychologa dziecięcego, który jako pierwszy zaczął podejrzewać wykorzystywanie seksualne 5-latki.

Jeden z rysunków przedstawiał wyraźnie zbliżonego do dziecka mężczyznę ze skrajnie przerażoną twarzą.

przerazajace-szkice-2Udostępnij

Inny z kolei jest znacznie bardziej wstrząsający! Szkic przedstawia leżącą i krzyczącą na łóżku dziewczynkę obok której widzimy mężczyznę próbującego dostać się między jej nogi.

przerazajace-szkice-3Udostępnij

Wszystko zaczęło łączyć się w jedną, spójną całość, po tym jak 5-latka nie chciała chodzić więcej na lekcje prowadzone przez księdza Joao da Silva.

Jak się okazało, był winny do czego sam się przyznał. Twierdzi, że szukał odwetu po tym, jak ojciec dziecka pokłócił się z nim w Montes Claros, w stanie Minas Gerais w Brazylii. Aktualnie został zatrzymany, jest w trakcie przesłuchiwań i czeka na wyrok.

Słysząc o takich rzeczach nasuwa się jedno pytanie – jak można wyrządzić taką krzywdę małemu, niewinnemu dziecku? Czy jakakolwiek kara jest w stanie dorównać czynowi jakiego dopuścił się ten ksiądz? Czekamy na Wasze komentarze!

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: dailymail.co.uk