×

5-latka narysowała te przerażające rysunki! Dzięki nim straszna prawda wyszła na jaw

Ta historia wstrząsnęła nie tylko Ameryką Południową, ale i całym światem! Rodzice 5-latki, którzy mieszkają w Brazylii, odkryli łamiące serce szkice narysowane przez ich córkę. Jak się okazało, przerażające rysunki pokazywały brutalną prawdę o krzywdzie, jakiej doświadczyła mała dziewczynka. To istny horror!

Co przerażające rysunki mówią o dziecku? Straszna historia 5-latki

Wszystko zaczęło się łączyć w całość, gdy 5-letnia dziewczynka nie chciała chodzić na lekcje prowadzone przez księdza Joao da Silva. Rodzice początkowo nie rozumieli, jaki jest tego powód, ale widząc narastające przygnębienie dziecka, nie zwlekali dłużej. Zdecydowali się zabrać córkę do psychologa.

Specjalista zalecił przejrzeć osobiste rzeczy 5-latki. To wtedy rodzice dziewczynki odkryli przerażające rysunku. Wśród książek znaleźli sześć szkiców, wskazujących na to, że padła ofiarą pedofila.

Jeden z rysunków przedstawiał wyraźnie zbliżonego do dziecka mężczyznę ze skrajnie przerażoną twarzą.

Inny z kolei był znacznie bardziej wstrząsający! Szkic przedstawiał leżącą i krzyczącą na łóżku dziewczynkę, obok której stał mężczyzna próbujący dostać się między jej nogi.

Jaka kara spotkała księdza pedofila?

Według doniesień lokalnych mediów, 54-letni duchowny z miasta Montes Claros w stanie Minas Gerais w Brazylii przyznał się do winy podczas telefonicznej rozmowy z ojcem dziewczynki. Stwierdził, że szukał odwetu po tym, jak mężczyzna pokłócił się z nim.

Ostatecznie brazylijski ksiądz został zatrzymany i skazany.

Słysząc o takich rzeczach nasuwa się jedno pytanie – jak można wyrządzić taką krzywdę małemu, niewinnemu dziecku? Czy jakakolwiek kara jest w stanie dorównać czynowi, jakiego dopuścił się ten ksiądz? Czekamy na Wasze komentarze!

Źródła: www.polsatnews.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować