„Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”. Wizje końca świata są przerażające

Od wieków ludzie chcieli dowiedzieć się, co przyniesie przyszłość. Próbowali na wszelkie sposoby, ale nie jest to sztuka, która udaje się większości. Są jednak niektórzy, którzy mają umiejętność przepowiadania i rozszyfrowywania tego, co przyniosą nam kolejne lata. Nie wszyscy to wierzą, ale przyznać trzeba, że niektóre przepowiednie się spełniły.

Czego tym razem dowiemy się, czytając spuściznę zostawioną przez znanych proroków? Niektóre słowa są paraliżujące…

Warto wspomnieć, że przepowiednie dzielą się na dwie grupy – takie, które mają konkretną datę, podane nazwiska i ludzie z przerażeniem czekają na dany dzień. Druga grupa to przepowiednie, które nie mają określonej daty, ale wiemy, że coś się pojawi/zmieni lub zniknie w bliżej nieokreślonej przyszłości.

„Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”. Wizje końca świata są przerażające
UdostępnijPouring Wax Predictions Omen Symbol St Andrew’s Day

Baba Wanga i III Wojna Światowa

Tego obawiają się ludzie na całym świecie. Czy ludzkość spotka coś tak okropnego jak przed laty? Baba Wanga, mistyczka z Bułgarii, miała przewidzieć wiele rzeczy – śmierć Stalina, upadek ZSRR czy katastrofę Kurska. Ona także powiedziała, że III Wojna Światowa wybuchnie, gdy Syria upadnie. Niestety nie zgadza się rok, ponieważ uznała, że dojdzie do tego w 2010 roku. Kobieta zmarła w 1996 roku, ale jeszcze zdążyła przepowiedzieć, że około 2221 roku ludzie natkną się na coś przerażającego w czasie podróży do kosmosu. Dodała także, że około roku 4599 ludzie będą nieśmiertelni.

„Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”. Wizje końca świata są przerażająceUdostępnij

Nie tylko Baba Wanga wspominała o wojnie

Mitar Tarabić z Serbii był niepiśmienny, dlatego wszelkie swoje wizje przekazywał kuzynowi, który był duchowny i umiał pisać. Wśród jego prognoz dla ludzkości bardzo często przewija się temat związany z wojną: „Ludzie będą uciekać z miast i szukać gór z trzema krzyżami, gdzie będą mogli swobodnie oddychać i pić wodę”. Dodaje także, że będzie używana w przyszłości taka broń, że ludzkość będzie pogrążona we śnie. Co zaskakujące – wspominał także o pudełku z obrazkami, które będzie służyło do komunikacji… Wam też przychodzi do głosy telefon? Mitar zmarł w 1899 roku.

„Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”. Wizje końca świata są przerażająceUdostępnij

Polska także miała swoich proroków

Franciszkanin Czesław Klimuszko znany był z tego, że jest zielarzem, ale nie tylko. Interesował się parapsychologią i jasnowidztwem. Nieoficjalnie mówi się, że przewidział wybór Polaka na papieża. W jego prognozach jawi się widmo III Wojny Światowej, ale ma ominąć Polskę: „Rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą. Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej”.

„Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!”. Wizje końca świata są przerażająceUdostępnij

Przepowiednie zawarte są także w Biblii i Koranie

Według tego, co mówi Kashifa Chaudhry’ego, przewodniczący Muzułmańskiego Stowarzyszenia Pisarzy w USA, powiedział, że sam Mahomet miał przewidzieć powstanie Państwa Islamskiego. Przewidział także korupcję wśród duchownych i fakt, że do życia zostanie powołane ISIS. Chris Mitchell, który jest chrześcijańskim publicystą napisał książkę „Kierunek: Jeruzalem”, w której zawarte są jego proroctwa o ostatnich dniach historii.

W wielu źródłach zawarta jest także informacja o tym, że papież Franciszek będzie ostatnim lub przedostatnim papieżem, a później dojdzie do zniszczenia Rzymu.

Czy wierzycie w którąś z tych przepowiedni?

Fotografie: maxpixel.net, upload.wikimedia.org, youtube.com, imgur.com, youtube.com